OnePlus może zaprezentować światu także stojącą ładowarkę bezprzewodową

OnePlus może zaprezentować światu także stojącą ładowarkę bezprzewodową

Już 14 kwietnia tego roku odbędzie się konferencja firmy OnePlus. Tego dnia chiński producent zaprezentuje światu swoje nowe smartfony, a także słuchawki bezprzewodowe Bullets Wireless Z. Teraz w sieci pojawiły się rendery zupełnie nowej ładowarki bezprzewodowej tej firmy!

Ładowarka stworzona z myślą o OnePlus 8 Pro

Tak naprawdę nowa ładowarka OnePlus najprawdopodobniej będzie kompatybilna jedynie z nadchodzącym OnePlus 8 Pro oraz urządzeniami innych firm. Do tej pory żaden ze smartfonów producenta z Państwa Środka nie wspierał ładowania bezprzewodowego, a praktycznie wszystkie plotki mówią jasno – w OnePlus 8 także nie możemy oczekiwać wsparcia dla Qi. Rendery zostały opublikowane w sieci przez Evana Blassa, który znany jest z udostępniania przedpremierowych plotek okazujących się po czasie faktem. Niedługo później informacje te zostały potwierdzone przez samego producenta poprzez oficjalne forum marki. Tym samym możemy być wręcz pewni, że sprzęt ten trafi na rynek już 14 kwietnia.

OnePlus może zaprezentować światu także stojącą ładowarkę bezprzewodową

Na temat samej ładowarki nie wiemy zbyt wiele, ale kilka informacji już pojawiło się w sieci. Akcesorium to będzie wspierać ładowanie bezprzewodowe o maksymalnej mocy 30 W. Moc ta sprawi, że ładowanie telefonu od 1% do 50% będzie trwać 30 minut. W dolnej części znajdzie się także wskaźnik LED, który będzie zapewne informować o tym czy trwa ładowanie. Co więcej niewielkie otwory na tylnej części mogą sugerować, że OnePlus chciał także zadbać o odpowiedni przepływ powietrza. Nie spodziewałbym się dodatkowego wentylatora czy innych elementów odpowiedzialnych za odprowadzanie ciepła, ale dodatkowy przepływ może sprawić, że telefon nie będzie się aż tak nagrzewać podczas ładowania bezprzewodowego.

Zobacz także: Nowe informacje o OnePlus Bullets Wireless Z pojawiły się w sieci

Nadal oczywiście zagadką pozostaje cena sprzętu. Niemniej jednak do 14 kwietnia pozostało już niewiele czasu, a to właśnie tego dnia wszystko stanie się jasne. Sam liczę na to, że OnePlus ma jakiegoś asa w rękawie, którym będzie mógł zaskoczyć nas wszystkich. Czy tak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże!

Co myślicie o tak wyglądającej ładowarce bezprzewodowej firmy OnePlus? Czekacie na premierę nowych urządzeń tego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!