OnePlus Nord 2 zaktualizowany do wersji A.17! Co takiego dodano?

OnePlus Nord 2
OnePlus Nord 2

OnePlus widocznie nie zapomina o swoich produktach, bowiem wydał kolejną aktualizację dla modelu Nord 2. Nie wnosi ona wiele, ale warto ją odnotować.

OnePlus Nord 2 zaktualizowany do wersji A.17

OnePlus Nord 2 nadal pozostaje najmocniejszym średniopółkowcem w ofercie tego producenta. Co prawda, nie tak dawno temu pokazano model Nord CE 2 5G, jednak ten działa pod kontrolą gorszego procesora. Nord 2 właśnie został zaktualizowany do wersji DN2103_11_A.17. Co takiego dodano?

W przeciwieństwie do poprzednich aktualizacji, producent nie pokusił się na dodanie jakichś usprawnień czy poprawek błędów. To również nie jest Android 12, na który tak bardzo czekamy. Aktualizacja do wersji A.17 wnosi zaledwie jedną rzecz, a mowa tu o poprawkach zabezpieczeń datowanych na luty 2022. Aktualizacja waży 218 MB.

OnePlus Nord 2

Tutaj warto zaznaczyć pewną ciekawostkę. Otóż Nord 2 premierę miał niedawno, bowiem w wakacje 2021 roku. Wtedy też sam go zakupiłem – było to jakoś tydzień, może dwa tygodnie po premierze. I telefon od tamtej pory był normalnie dostępny w sklepach. Jakiś czas temu jednak zaczął powoli znikać z półek cenowych. Wygląda, jakby miał ustąpić miejsce innemu modelowi. Możliwe, że tak jest, jednak Nord CE 2 5G to kompletnie inna półka smartfonów, więc ten tutaj nie pasuje. Co ważne, pierwszy Nord o wiele dłużej był dostępny w sklepach.

Źródło: Własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!