OnePlus Nord 2 z aktualizacją! Niestety, to nie Android 12

OnePlus Nord 2
OnePlus Nord 2

OnePlus Nord 2 nadal pozostaje najmocniejszym smartfonem “drugiej linii” w ofercie tego producenta. Telefon właśnie dostał nową aktualizację, ale nadal nie jest to Android 12.

OnePlus Nord 2 i kolejna aktualizacja

OnePlus Nord 2 właśnie otrzymał kolejną aktualizację oznaczoną jako DN2103_11_A.20. Podobnie jak poprzednie uaktualnienia, nie wnosi jakoś wiele, ale zmiany warto odnotować, tym bardziej, że widnieje na nich Facebook. Co takiego wprowadza update?

  • Naprawa okazyjnych błędów związanych z dziwnym zachowywaniem się ekranu podczas rozmowy wideo na Facebooku
  • Łatki zabezpieczeń Androida datowane na kwiecień 2022 roku
OnePlus Nord 2

Aktualizacja waży 223 MB i już można ją pobrać i zainstalować na telefonie. Niestety, nie jest to od dawna wyczekiwany Android 12. Ten jednak może już niedługo nadejść. Jak wynika z najnowszych informacji, OxygenOS 12 bazujący na Androidzie 12 jest już testowany w ramach Open Beta. To oznacza, że już niedługo możemy oczekiwać aktualizacji do nowej wersji Androida. Nie mogę się doczekać!

OnePlus Nord 2 pojawił się w wakacje 2021 roku i od razu zaciekawił nas swoimi możliwościami. Oferuje procesor MediaTek Dimensity 1200 AI oraz 8 GB RAM. Obraz wyświetlany jest na ekranie AMOLED 6,4″. Nie można zapomnieć o wyjątkowo dobrych aparatach i kompaktowych rozmiarach.

Źródło: Własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!