I cyk! OnePlus Nord 2 z kolejną aktualizacją do wersji A.19

OnePlus Nord 2
OnePlus Nord 2

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że OnePlus wydał aktualizację dla modelu Nord 2 do wersji A.17. A już teraz możemy instalować odsłonę A.19!

OnePlus Nord 2 z kolejną aktualizacją – tym razem do wersji A.19

Kilka dni temu opublikowaliśmy artykuł, w którym informowaliśmy Was o aktualizacji dla OnePlus Nord 2 do wersji A.17. Wnosiła ona nowe poprawki zabezpieczeń datowane na luty 2022. A już teraz producent wydał kolejną aktualizację.

Została ona oznaczona DN2103_11_A.19 i jej waga to 173 MB. W przeciwieństwie do poprzednich aktualizacji, nie wnosi ona nowych poprawek zabezpieczeń, a jedynie “poprawki systemu i naprawy znanych błędów”. Nie wiemy natomiast o jakie błędy chodzi, bowiem gigant nigdzie nie udostępnił szerszego changelogu. Wiem natomiast, że mi znane błędy nie zostały usunięte. Chodzi o zmianę DPI interfejsu, nadpisanie ustawienia domyślnego launchera oraz zmianę organizacji skrótów na pasku powiadomień – to wszystko dzieje się po restarcie systemu i doskwiera mi od momentu zakupu smartfona (choć było to chwilowo naprawione kilka miesięcy temu)

OnePlus Nord 2
Opis najnowszej aktualizacji

Warto dodać, że kilka dni temu wyciekły pierwsze informacje o OnePlus Nord 3. Jak się dowiadujemy, smartfon ma być naprawdę potężny – głównie dzięki układowi MediaTek Dimensity 8100. Ponadto prawdopodobnie dostaniemy bardzo szybkie ładowanie o mocy aż 150 W. Jednakże na więcej sprawdzonych informacji o Nordzie 3 musimy jeszcze poczekać.

Źródło: własne

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!