OnePlus Nord 2 CE ma nowy design. Wygląda całkiem ładnie

OnePlus Nord 2 CE

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że już niedługo pojawi się OnePlus Nord 2 CE. Teraz właśnie wyciekły grafiki ukazujące jak telefon będzie wyglądał.

OnePlus Nord 2 CE będzie różnił się od zwykłego Norda

Pierwsze szczegóły o OnePlusie Nord 2 CE poznaliśmy już kilka dni temu. Wtedy też ustaliliśmy, że telefon będzie wykorzystywał układ MediaTek Dimensity 900 oraz wyświetlacz 6,4 cala Full HD+ z odświeżaniem 90 Hz – dokładnie taki sam jak w zwykłym Nordzie 2.

Pierwsza generacja Norda i Norda CE była do siebie wręcz bliźniaczo podobna. Teraz OnePlus zamierza postąpić inaczej. Nord 2 CE będzie dosyć podobny do Norda 2, ale jednak odróżnienie będzie bardzo proste. Różnić się ma przede wszystkim wyspa z aparatami, która będzie krótsza i zarazem szersza.

Opublikowane rendery wskazują na jeszcze jedną cechę telefonu, a jest to gniazdko Jack 3,5 mm, którego brakuje w zwykłym Nordzie 2. Kolorystyka też będzie inna. Telefon prawdopodobnie pojawi się w barwie ciemnej (szarej) i oliwkowej. Dla przypomnienia: Nord 2 jest dostępny w kolorze czarnym i niebieskim.

Nord 2 CE zostawia coraz mniej tajemnic. Oprócz wyżej wymienionych elementów wiemy, że ma mieć baterię 4500 mAh (taka sama jak w Nord 2) z szybkim ładowaniem. Z tyłu znajdziemy główny aparat 64 MP oraz szerokokątny 8 MP. Na froncie natomiast będzie kamera 16 MP do selfie.

Źródło: XDA

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!