OnePlus zaprezentował model Nord 2 w specjalnej edycji PAC-MAN

OnePlus zaprezentował model Nord 2 w specjalnej edycji PAC-MAN

OnePlus już od pewnego czasu prezentuje specjalne edycje swoich urządzeń, czego przykładem może być chociażby OnePlus 7T Pro McLaren Edition. Tymczasem producent postanowił wprowadzić niecodzienną wersję modelu Nord 2, o której informowaliśmy Was już jakiś czas temu. Sprawdźmy zatem co oferuje i czym odróżnia się ten model od standardowej wersji. 

Jakie zmiany czekają na użytkowników w OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition?

Jak informuje producent, nowa wersja smartfona różni się od standardowej przede wszystkim kolorem, materiałem oraz wykończeniem. Tylny panel telefonu został przeprojektowany i zyskał dwuwarstwową konstrukcję z fosforyzującym tuszem nałożonym na jej wewnętrzną warstwę, co jak się pewnie domyślacie, umożliwia świecenie urządzenia w ciemności. Według OnePlus, tylny panel świeci w taki sposób, że ukazuje klasyczny labirynt gry. 

Sporo zmian zaszło również w oprogramowaniu. Producent informuje, że dotąd znany interfejs OxygenOS został przerobiony i wypełniony smaczkami nawiązującymi do PAC-MANa. Działanie oprogramowania zostało zgamifikowane, co oznacza, że zostały do niego dodane gry, wyzwania, a także wiele ukrytych treści PAC-MANa, które trzeba będzie odkryć i odblokować samemu. 

OnePlus zaprezentował model Nord 2 w specjalnej edycji PAC-MAN

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, to OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition nie różni się niczym od standardowej wersji. Model ten oferowany będzie  w wariancie z 12 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej. Cena tego modelu została w Europie ustalona na 592 euro, czyli około 2435 złotych.

Co ciekawe, OnePlus postanowił ogłosić konkurs, w którym można wygrać omawiane urządzenie. Aby wziąć w nim udział, należy zagrać w PAC-MANA. Trzy osoby z najwyższymi wynikami otrzymają smartfon wraz ze słuchawkami OnePlus Buds Z. 

Źródło: Informacja prasowa

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!