OnePlus szykuje dla nas coś nowego!

OnePlus logo

Do tej pory rynek smartbandów zdecydowanie był zdominowany, zresztą, jest dalej, przez Xiaomi. Mi Bandy to najpopularniejsze tego typu sprzęty. OnePlus chyba będzie starał się to ukrócić, szykują konkurencję. Już niedługo może zadebiutować OnePlus Band!

OnePlus Band

Xiaomi wydawało się, że nie będzie już miało więcej rywali w kwestii smartbandów. Okazuje się jednak, że OnePlus podjął rękawice i już niedługo światło dzienne może ujrzeć OnePlus Band. Dokładniej mówiąc, ma to mieć miejsce już w 1. kwartale 2021 roku. Opaska ta ma być rywalem dla Mi Banda 5, który jest piekielnie popularny. Mówi się, że opaska ta zostanie wyceniona na 40 dolarów, czyli ok. 150 zł. To dokładnie tak samo, jak opaska od Xiaomi. Widać zatem, że będzie to dla niego bezpośredni rywal za sprawą tej ceny.

Warto przeczytać: OnePlus 9 odnaleziony na ebay… Jak to się stało?

Co ma oferować nam OnePlus Band? Zapewne to wszystko, na co pozwala nam Mi Band 5. To oznacza, że zliczymy nasze kroki, zmierzymy puls, zbadamy nasz sen czy też sprawdzimy intensywność treningów. Też znaleźć ma się tutaj ekran OLED, który zapewni dobrą czytelność w każdych warunkach. Mam jednak wrażenie, że OnePlus może mieć dla nas coś, co będzie kluczową kwestią przy wyborze sprzętu. Wiecie, czego brakuje globalnej wersji Mi Banda 5? NFC, tylko tyle i aż tyle! Może właśnie to uda się zrobić konkurencji i w ten sposób Xiaomi będzie musiało mocno się postarać, żeby przywrócić tytuł króla? A może tak naprawdę nie będzie to szczególnie wyjątkowy sprzęt? Na ten moment, poza przewidywaną ceną, niestety, ale nie wiemy nic więcej. Pozostaje nam jedynie czekać…

Czekacie na OnePlus Band? Jak myślicie,
zostaniemy czymś zaskoczeni?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!