OnePlus 9 odnaleziony na ebay… Jak to się stało?

OnePlus 9 odnaleziony na ebay... Jak to się stało?
OnePlus 8T

OnePlus 9 został przypadkiem dostrzeżony na jendym z bardziej popularnych portali aukcyjnych. Za niemałe 3 tysiące dolarów (11 tysięcy złotych), mogliśmy nabyć jeszcze koncepcyjne urządzenie chińskiego producenta. Co wraz z tym przeciekiem dowiedzieliśmy się o nowym smartfonie?

OnePlus 9 będzie miał swoją premierę najprawdopodobniej za około 3/4 miesiące, a już mogliśmy go nabyć na popularnym serwisie aukcyjny – ogłoszeniowym Ebay. Nie wiemy jak doszło do tak potężnego przecieku – nawet sam producent nie odniósł się do tego zdarzenia. Wraz z wyglądem wyciekła także specyfikacja urządzenia…

Ze zdjęć możemy się dowiedzieć, że nazwa modelowa tego urządzenia to „LE2117”. Smartfon w wersji podstawowej będzie posiadać 8GB pamięci operacyjnej oraz 128GB podręcznej, co jest klasycznym rozmiarem dla urządzeń tego producenta. Całą serię dziewiątą będzie napędzać procesor Snapdragon 888, który będzie wykorzystywać potencjał sieci piątej generacji. Na froncie znajdzie się 6.6 calowy ekran z 120Hz odświeżaniem. Aparat będzie się opierać o główny obiektyw sony o rozdzielczości 48 Mpx. OnePlus stworzył zestaw bardzo podobny do tego z niedawno zaprezentowanego Xiaomi Mi 11. Czy to dobrze? Trudno powiedzieć, jednakże z łatwością możemy dostrzec, że w 2021 świat zaleją bardzo podobne urządzenia.

OnePlus 9 odnaleziony na ebay... Jak to się stało?

Co sądzicie o wyglądzie nowego smartfona od OnePlus? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!