OnePlus zaprasza media na premierę swojego nowego urządzenia!

oneplus 7t tył

One Plus nie zwalnia tempa! Okazuje się, że firma ta szykuje coś specjalnego. Już niedługo, na targach CES 2020, odbędzie się premiera wyjątkowego urządzenia. Co to będzie?

Czyżby miał to być ich składany smartfon?

Ostatnio media dostały zaproszenia od chińskiego producenta OnePlus na “special event”. Będzie on miał miejsce podczas targów CES 2020 w Las Vegas. Nikt jednak nie wie do końca, co ma zostać tam zaprezentowane. Wiemy tylko tyle, że będzie to OnePlus Concept One. Nazwa ta jest dość interesująca, myślę, że możemy spodziewać się czegoś naprawdę ciekawego. Pojawił się także pewien krótki filmik.

Napis ten, po przetłumaczeniu z języka chińskiego, sugeruje, że będzie to coś o zmiennej konstrukcji. Właśnie z tego względu w sieci pojawiły się spekulacje, iż OnePlus chce nam wtedy przedstawić swój własny składany smartfon.

Warto przeczytać: Wciąż trwa promocja na Xbox Game Pass Ultimate – multum gier do pobrania za 4zł!

Byłoby to naprawdę coś interesującego. Czuję, że ich urządzenie tego typu byłoby niezłe i z pewnością przyciągałoby uwagę. Nie należy jednak być w 100% pewnym tego, że to właśnie to zobaczymy podczas targów CES 2020. Może to być naprawdę cokolwiek. Ja jednak jestem w stanie w to uwierzyć. Czego oczekiwałbym od ich składanego smartfonu? Na pewno elegancji i bardzo dobrego wykonania. Chciałbym też ujrzeć tam świetny ekran. Nie muszę chyba wspominać o tym, że powinien zapewnić użytkownikowi fenomenalną wydajność. Myślę, że może to być coś nieco innego, niż to, co ujrzeliśmy już od konkurencji. Zastanawia mnie też to, czy będzie on ogólnodostępny i ile może on kosztować. Nie spodziewałbym się ceny na poziomie Samsunga Galaxy Fold, raczej będzie on tańszy. Mam też jeszcze jedną teorię, co jeśli będzie to, jak sama nazwa wskazuje tylko koncept, coś w stylu Xiaomi Mi MIX Alpha? To byłoby jeszcze ciekawsze, tylko pozostaje pytanie jedno pytanie. Po co? Wiem, że w ten sposób mogą zaprezentować swoje możliwości, ale ja jednak jakoś nie jestem przekonany do czegoś takiego.

A Wy, jak myślicie? Czym będzie OnePlus Concept One?

Na grafice tytułowej jest OnePlus 7T,
sprawdźcie jego recenzję TUTAJ!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!