Strona główna Aktualności OPPO F11 Pro w limitowanej edycji Marvel Avengers pojawi się 24 kwietnia!

OPPO F11 Pro w limitowanej edycji Marvel Avengers pojawi się 24 kwietnia!

-

OPPO F11 Pro to smartfon, który zadebiutował na początku marca w Indiach. To średniak celujący w Indie czy też w Malezję. Wspominam o tym drugim kraju, albowiem tam ma mieć miejsce premiera specjalnej wersji tego telefonu. Mowa tu o edycji związanej z nadchodzącym blockbusterem „Avengers: Endgame” od Marvel.

OPPO F11 Pro trafi do ludzi w dniu premiery filmu

Specjalna edycja będzie wyróżniać się innym wyglądem. Na pleckach tego OPPO znalazło się logo Avengers w stosownej kolorystyce. Ponadto w zestawie mają znaleźć się dodatkowe gadżety związane ze światem Marvel. Niezła gratka dla fanów!

Poza tym nie różni się ona niczym pod względem specyfikacji. To wciąż to samo OPPO F11 Pro, które jest już na rynku. Układ napędzający ten smartfon to Mediatek Helio P70, który został połączony z 6 GB RAM-u w najwyższej wersji. Warto również nadmienić, że ekran, o przekątnej 6,53 cala, zajmuje większość przodu i nie ma tu notcha. Przedni aparat o rozdzielczości 16 Mpix został ukryty i wysuwa się w razie potrzeby. Z tyłu OPPO ma dwa aparaty, jeden o rozdzielczości 48 Mpix, drugi 5 Mpix.

Zobacz również: OPPO Reno zadebiutował w Chinach. Nie jest tanio, ale jest ciekawie!

Ten smartfon pracuje pod kontrolą Androida Pie z nakładką ColorOS. Oprócz tego mamy tu złącze jack 3,5 mm oraz… microUSB. No niestety, tu OPPO przycięło koszta. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o OPPO F11 Pro, to odsyłam do szerszego wpisu o nim. Wystarczy, że klikniecie tutaj.

Nie tylko OPPO, Marvel chętnie współpracuje również z innymi producentami!

Niedawno pisaliśmy na łamach naszego portalu, że Redmi również planuje wydać coś specjalnego, związanego z nową produkcją Marvela. Prawdopodobnie będzie to Redmi Note 7 lub Redmi Note 7 Pro. Zadebiutuje on, tak jak wyżej ukazane OPPO F11 Pro, 24 kwietnia, czyli w dzień premiery filmu.

redmi marvel

Swoją drogą, czy ktoś z was zgromadzonych tu czeka na nowy film od Marvela? Ja sam jestem wielkim fanem Avengersów, i zniecierpliwiony czekam na premierę filmu, który zepnie wszystkie dotychczasowe produkcje. Na 100% wybiorę się do kina, muszę tylko nadrobić poprzedni film – „Kapitan Marvel”.

Napiszcie w komentarzach, czy podoba wam się OPPO F11 Pro w tej specjalnej edycji!

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej