Strona główna Aktualności OPPO Find Y zarejestrowanym znakiem towarowym w Europie. Nadchodzi nowość chińskiego giganta?

OPPO Find Y zarejestrowanym znakiem towarowym w Europie. Nadchodzi nowość chińskiego giganta?

-

Na temat topowego smartfona OPPO co jakiś czas pojawiają się informacje w sieci. Teraz jednak Find Y został zarejestrowanym znakiem towarowym w Europie, a tak naprawdę żaden z producentów nie składa tego typu wniosków bez planów wprowadzenia danego produktu na rynek. Czy to oznacza nadchodzącą premierę?

Jednak nie Find X2 tylko Find Y?

Początek tego roku przyniósł nam informację o porzuceniu nazwy OPPO Find i zmienieniu jej na OPPO Find X. Tym samym cały świat spodziewał się tego, że nowa generacja flagowca z tej serii trafi na rynek jako Find X2. Teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Z racji tego, że OPPO złożyło wniosek o znak towarowy w EUIPO (Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej) oraz w WIPO (Światowa Organizacja Własności Intelektualnej) dla nazwy Find Y możemy być wręcz pewni, że następca Find X zadebiutuje właśnie pod tą nazwą. Sam znak towarowy został sklasyfikowany jako dziewiąta klasa, a ta oznacza najzwyczajniej w świecie znaki dotyczące smartfonów.

Czego możemy spodziewać się po OPPO Find Y?

Bez wątpienia chiński producent będzie chciał nas czymś zaskoczyć. Z tego tez powodu najprawdopodobniej Find Y nie pojawi się w tym roku, a dopiero w okolicach targów MWC 2020 w Barcelonie. Wszystko za sprawą tego, że OPPO chce dopracować nadchodzącą nowość do perfekcji i wprowadzić na rynek produkt całkowicie pozbawiony jakichkolwiek wad. Jakiś czas temu producent z Państwa Środka zaprezentował światu swoją nową technologię, jaką jest aparat umiejscowiony pod wyświetlaczem.

Zobacz także: OPPO Enco czyli zupełnie nowa linia smartfonów?

Powiem szczerze, że spodziewam się, że po raz pierwszy rozwiązanie to zobaczymy właśnie w Find Y. Oczywiście inny producent może wprowadzić tego typu urządzenia na rynek wcześniej, ale jeśli OPPO chce sprawdzić czy technologia ta faktycznie w pełni działa to wolę poczekać na premierę i otrzymać w pełni sprawny smartfon, a nie niedopracowane urządzenie jak miało to miejsce między innymi w przypadku Samsunga Galaxy Fold. Na tę chwilę nie możemy spekulować na temat specyfikacji nadchodzącej nowości chińskiego producenta. W drugiej połowie tego roku zapewne pojawi się sporo plotek czy przecieków, które przybliżą nam jak będzie wyglądać OPPO Find Y. Pozostaje uzbroić się w odrobinę cierpliwości!

Co myślicie o smartfonach OPPO? Zapraszamy do dyskusji!
ŹródłoGizmochina

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej