OPPO patentuje kolejne słuchawki TWS

OPPO patentuje kolejne słuchawki TWS

Firma OPPO posiada tak naprawdę w swojej ofercie naprawdę sporo słuchawek bezprzewodowych. Niemniej jednak chiński producent nie zamierza w tej kwestii zwalniać tempa i już pracuje nad kolejnym sprzętem. W sieci pojawiły się grafiki prezentujące wygląd właśnie opatentowanych słuchawek TWS stworzonych przez OPPO!

Kolejne słuchawki OPPO na horyzoncie

Dane dotyczące nowych słuchawek producenta z Państwa Środka zostały odnalezione w Chińskim Urzędzie Patentowym. Oczywiście od tego typu wniosku do wprowadzenia danego produktu na rynek może minąć sporo czasu, a co więcej bardzo duża część patentów tak naprawdę nigdy nie trafia do masowej produkcji. Jak sytuacja będzie wyglądać w tym przypadku? Tego niestety nie wiemy, ale warto zaznaczyć, że nowe słuchawki OPPO nie wydają się niczym rewolucyjnym, a to oznacza, że możemy doczekać się ich premiery.

Nadchodząca nowość producenta z Państwa Środka ma otrzymać dotykowe panele umiejscowione na każdej z kopułek. Panele te będą pozwalały użytkownikowi sterować muzyką, a także odbierać lub odrzucać połączenia czy wybudzać asystenta głosowego. Tym razem OPPO postawiło na douszną konstrukcję. Bez wątpienia rozwiązanie to nie wszystkim użytkownikom przypadnie do gustu, ale bez wątpienia zyskamy dzięki temu dużo lepszą izolację. W danych odnalezionych w Chińskim Urzędzie Patentowym nie znajdziemy jakichkolwiek informacji na temat aktywnej redukcji szumów, a to oznacza, że, przynajmniej na tę chwilę, musimy założyć, że model ten nie będzie wspierać ANC.

Zobacz także: Słuchawki stworzone dla fanów ANC czyli Huawei FreeBuds 3i [RECENZJA]

Najprawdopodobniej nie zabraknie także czujnika zbliżeniowego, który będzie odpowiedzialny za automatyczne pauzowanie muzyki w momencie, gdy wyciągniemy jedną ze słuchawek z ucha. Oczywiście cena nowości OPPO jak i data premiery pozostaje na tę chwilę tajemnicą. Niemniej jednak bardzo możliwe, że już niedługo w sieci pojawią się kolejne informacje na ten temat. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości!

Co myślicie o tak wyglądających słuchawkach OPPO? Czekacie na premierę tego sprzętu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!