OPPO Reno 2 ma pojawić się jeszcze w tym miesiącu

OPPO Reno 2 ma pojawić się jeszcze w tym miesiącu

Przedstawiciel firmy OPPO w Indiach opublikował na swoim oficjalnym koncie w serwisie Twitter informację, której tak naprawdę nikt się nie spodziewał. Już 28 sierpnia tego roku zaprezentowany ma zostać OPPO Reno 2, który może być prawdziwym przełomem.

OPPO Reno 2

Pewne jest to, że nadchodząca nowość chińskiego producenta otrzyma wysuwany aparat przedni znany już z poprzednika. Rozwiązanie to ma zarówno swoich fanów jak i przeciwników, ale bez wątpienia wygląda ciekawie i przyciąga wzrok. Na plakacie znajdziemy informację mówiącą o 20-krotnym zoomie. Oczywiście producent z Państwa Środka nie zdradza czy chodzi o zoom optyczny, hybrydowy czy też cyfrowy. Niemniej jednak w OPPO Reno 10x Zoom Edition mamy do dyspozycji 10-krotny zoom optyczny oraz 60-krotne przybliżenie cyfrowe. Tym samym nie spodziewam się, że kolejna generacja będzie w tej kwestii gorsza od poprzednika. Najprawdopodobniej OPPO Reno 2 będzie zatem w tej kwestii prawdziwie przełomowym urządzeniem.

OPPO Reno 2 ma pojawić się jeszcze w tym miesiącu
Jak bardzo OPPO Reno 2 będzie przypominać OPPO Reno 10x Zoom?

Plakat zdradza nam jeszcze jedną kwestię – ilość aparatów tylnych. Na pleckach mają zostać umiejscowione aż cztery oczka. Spodziewam się możemy matrycy głównej, teleobiektywu, obiektywu superszerokokątnego oraz obiektywu do zdjęć makro lub kamery typu ToF. Specyfikacja pozostaje tajemnicą. Szczerze mówiąc liczę na Qualcomm Snapdragona 855 Plus, ponieważ inni producenci zaczynają już wykorzystywać ten procesor w swoich topowych urządzeniach.

Zobacz także: Oppo dzieli się technologią szybkiego ładowania VOOC z innymi firmami. Co to dla nas oznacza?

Jednostka ta powinna być wspierana przez minimum 6 GB RAM-u, a na pliki użytkownika zapewne będzie przeznaczone przynajmniej 128 GB pamięci wewnętrznej. Premiera w pierwszej kolejności odbędzie się w Indiach. Miejmy nadzieję, że niedługo później będziemy także świadkami globalnej prezentacji, a chwilę później OPPO Reno 2 (lub cała seria smartfonów o takiej nazwie) powinna pojawić się także w naszym kraju. Miejmy nadzieję, że cena będzie sensowna. Liczę też bardzo na to, że OPPO ma jakiegoś asa w rękawie, którym zaskoczy nas wszystkich!

Czekacie na premierę OPPO Reno 2? Czego oczekujecie po tym urządzeniu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!