OPPO Reno3 Pro trafi na rynek z Qualcomm Snapdragonem 765G!

OPPO Reno3 Pro trafi na rynek z Qualcomm Snapdragonem 765G!

Kolejny producent uchyla rąbka tajemnicy po premierze dwóch nowych procesorów Qualcomma. Tym razem głos zabrał wicedyrektor OPPO, który zdradził światu więcej informacji na temat nadchodzącego wielkimi krokami modelu oznaczonego jako Reno3 Pro. Co wiemy na jego temat?

OPPO Reno3 Pro

Nadchodząca nowość producenta z Państwa Środka ma być bezpośrednim konkurentem dla Redmi K30. OPPO Reno3 Pro zostanie zaprezentowany jeszcze w grudniu tego roku i tak naprawdę będzie niezwykle podobny pod kątem specyfikacji do konkurencyjnego K30. Przede wszystkim za wydajność odpowiedzialny będzie dziś zaprezentowany Qualcomm Snapdragon 765G. Jednostka ta, wykonana w 7 nm procesie technologicznym, ma, według wicedyrektora chińskiej firmy, podbić serca fanów marki. I to nie tylko dlatego, że pozwala na łączność z sieciami 5G, ale także z powodu świetnej wydajności w grach czy bardziej wymagających aplikacjach.

Co jeszcze wiemy na temat OPPO Reno3 Pro? Smartfon ten trafi na rynek z dziurką w wyświetlaczu skrywającą pojedynczy aparat do zdjęć typu selfie. Co więcej sprzęt ten będzie pracować dzięki baterii o pojemności 4025 mAh, a całość będzie mieć grubość zaledwie 7,7 mm. Pełna specyfikacja nadchodzącej nowości producenta z Państwa Środka pozostaje oczywiście tajemnicą. Niemniej jednak już niedługo w sieci powinno pojawić się więcej informacji na jego temat oraz powinniśmy poznać dokładną datę premiery tego urządzenia.

Zobacz także: Redmi K30 trafi na rynek z Qualcomm Snapdragonem 765G. To już pewne!

Flagowiec z Snapdragonem 865 w pierwszym kwartale 2020 roku

Wicedyrektor OPPO ujawnił jednak więcej niż jedynie informacje na temat modelu Reno3 Pro. Już w pierwszym kwartale przyszłego roku na rynek trafi flagowiec chińskiego producenta, który będzie oczywiście wyposażony w Qualcomm Snapdragona 865. Co więcej gigant z Państwa Środka obiecuje, że smartfon ten będzie rewolucją pod kątem wydajności, płynności w grach, fotografii mobilnej oraz rozwinięciu sztucznej inteligencji. I to wszystko za sprawą nowej jednostki Qualcomma. Czy tak będzie w rzeczywistości? Tego dowiemy się zapewne dopiero po samej premierze!

OPPO Reno3 Pro trafi na rynek z Qualcomm Snapdragonem 765G!

Co myślicie o urządzeniach OPPO? Czekacie na nowości tego chińskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!