OPPO szykuje najcieńszego smartfona

OPPO szykuje najcieńszego smartfona

Firma OPPO opublikowała w sieci plakat zapowiadający premierę nowego urządzenia. Smartfon ten w pierwszej kolejności pojawi się w Indiach, ale bardzo możliwe, że doczekamy się wprowadzenia go także na rynek globalny. Czym sprzęt ten będzie wyróżniał się na tle konkurencji?

OPPO F17 Pro

Producent z Państwa Środka jest świadomy tego, że smartfony stają się coraz to większe, a także cięższe oraz grubsze. I OPPO chce to zmienić za sprawą modelu oznaczonego jako F17 Pro. Smartfon ten ma mieć grubość zaledwie 7,48 mm i ważyć jedynie 164 g. Tak naprawdę standardem stało się to, że nowe urządzenia bardzo często ważą nawet 200 g i mają grubość zdecydowanie powyżej 8 mm, a co za tym idzie różnica powinna być zauważalna gołym okiem. Niestety, ale chiński producent nadal nie ujawnił przekątnej wyświetlacza, a myślę, że to dla wielu użytkowników mogłoby być czymś kluczowym.

OPPO szykuje najcieńszego smartfona

Oprócz plakatu w sieci pojawił się także oficjalny zwiastun zapowiadający premierę tego sprzętu. Dzięki niemu wiemy, że w ekranie będziemy mogli dostrzec dziurkę skrywającą dwa aparaty, a na pleckach umiejscowione będą aż cztery obiektywy. Na tę chwilę tak naprawdę nic nie wiemy na ich temat, ale myślę, że OPPO postawi na obiektyw superszerokokątny, makro oraz ten odpowiedzialny za wykrywanie tła w trybie portretowym.

Zobacz także: Kolejny średniak trafia na rynek. Chiński producent prezentuje OPPO K7

Co więcej oprócz OPPO F17 Pro na rynek trafi także OPPO F17, który może różnić się jedynie specyfikacją, o której nie wiemy tak naprawdę nic. Z racji tego, że firma z Państwa Środka już teraz zapowiada premierę swoich nowości już w najbliższych dniach powinniśmy poznać więcej szczegółów na ich temat. Sama konferencja, na której oficjalnie zostaną zaprezentowane kolejne smartfony OPPO powinna odbyć się w pierwszej połowie września. Miejmy nadzieję, że czymś jeszcze chiński producent nas zaskoczy!

Co myślicie o OPPO F17 Pro? Czekacie na premierę tego urządzenia? Jesteście fanami mniejszych sprzętów? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!