Orange pociesza: aż 10 GB internetu do odebrania po porażce Polaków

(fot. Orange)
(fot. Orange)

Do końca pierwszej połowy radościom nie było końca. Uśmiech zszedł Polakom z buzi po tym jak rozpoczęła się druga połowa, a Mołdawianie rozpoczęli ostrą kontrofensywę. Właśnie tak można opisać wczorajszy mecz Reprezentacji Polski z Reprezentacją Mołdawii w piłce nożnej. Na pocieszenie, Orange ma dla nas aż 10 GB internetu za darmo.

Polska 3:2 Mołdawia – Orange chce nas pocieszyć

Jak zapewne wiecie, wczorajszy mecz w Kiszyniowie zakończył się porażką Polski. Wynik wyniósł właśnie 3:2. Pocieszyć chce nas Orange i rozdaje aż 10 GB internetu za darmo. Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy wysłać SMS-a o treści DNIESTR na numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego). Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa zgarnij dodatkowe 10 GB, wpisując DNIESTR w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.

Orange pociesza: aż 10 GB internetu do odebrania po porażce Polaków

Standardowo, jak przy takiej promocji, na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet. Aktywacji można dokonać do dzisiaj, to jest do 21.06, do godziny 22:55. Promocyjne gigabajty są ważne 7 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w Polsce.

Źródło: Orange

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!