Powrót Honor do Polski – smartfony zadebiutują w ofercie Orange

orange esim (1)

Historia Honor to historia przetrwania. Po sankcjach nałożonych przez rząd amerykański, marka Honor, należąca wówczas do Huawei, została sprzedana, aby mogła kontynuować globalną ekspansję bez ograniczeń nałożonych przez Waszyngton. Od tamtej pory Honor, z pełnym wsparciem dla usług Google, konkurował z innymi chińskimi gigantami technologicznymi, takimi jak Xiaomi, OPPO, Vivo, OnePlus czy realme.

Honor po raz pierwszy w Orange

Niestety jednak firma zdążyła zniknąć z naszego kraju. Ale powraca, o czy mogliście również przeczytać w tym wpisie. Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska, potwierdził na Twitterze, że smartfony Honor wracają do oferty operatora. “Do oferty @Orange_Polska wchodzą smartfony #Honor. Bądźcie czujni w najbliższych dniach”, napisał.

Powrót Honora do Polski zbiega się z brytyjską premierą najnowszego modelu firmy, Honor Magic Vs. To urządzenie stanowi przełom w jej portfolio. Jednak, pomimo tego ważnego wydarzenia, na chwilę obecną nie jest jeszcze jasne, które modele smartfonów Honor będą dostępne w ofercie Orange Polska. Operator zapowiedział, że na starcie sprzedaży będą dostępne dwa modele, ale nie ujawnił, które to będą. Szczegóły mają zostać podane w najbliższy czwartek, zatem fani marki powinni czekać z niecierpliwością na te informacje.

Źródło: twitter.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!