OKAZJA: 5 GB Internetu za darmo od Orange. Tak na pocieszenie

orange

Jeśli jesteś klientem Orange to zapewne wiesz, że operator ten często lubi rozdawać darmowe gigabajty Internetu z przeróżnych okazji – zazwyczaj chodzi tutaj o mecze piłki nożnej. Wczoraj odbył się (niestety przegrany) mecz ze Szwecją. W ramach pocieszenia, Orange daje dodatkowe gigabajty Internetu.

5 GB Internetu za darmo od Orange

Wczoraj odbył się mecz z Reprezentacją Szwecji, który przegraliśmy 3:2, co finalnie oznacza odpadnięcie z Mistrzostw Europy 2020. Na pocieszenie Orange rozdaje dodatkowe gigabajty Internetu. Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy wysłać SMS-a o treści DZIEKUJEMY pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego, max 0,20 zł). Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa, to dodatkowe gigabajty dostaniesz wpisując DZIEKUJEMY w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.

Należy się jednak pospieszyć, bowiem dodatkowe gigabajty można aktywować tylko do dzisiaj do godziny około 20:00. Gratisowy transfer jest ważny przez 3 dni od momentu aktywacji. Na jednym koncie pakiet można aktywować tylko raz i obowiązuje on tylko w kraju.

Na co wykorzystacie dodatkowe gigabajty? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Orange

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!