Wow! Orange da Ci 14 GB Internetu za darmo!

Wow! Orange da Ci 14 GB Internetu za darmo!

Jeśli jesteś klientem Orange to zapewne wiesz, że operator ten często lubi rozdawać darmowe gigabajty Internetu z przeróżnych okazji – zazwyczaj chodzi tutaj o mecze piłki nożnej. Kilka dni temu, po meczu z Finlandią, mogliśmy otrzymać 3 gigabajty Internetu za darmo! Dzisiaj natomiast ponownie możemy odebrać darmowy pakiet danych, ale jest on znacznie większy!

14 GB Internetu za darmo dla klientów Orange

Ostatnie kilka dni to był dobry czas dla polskiego sportu. Nie tylko mecz piłki nożnej Polaków z Włochami zakończył się remisem, ale również Iga Świątek odniosła zwycięstwo w Wielkim Szlemie wygrywając w sumie 14 setów. To też stało się dobrym powodem aby przygotować jakąś promocję. Z ciekawą ofertą wyszło Orange, z której naprawdę warto skorzystać.

Otóż możemy odebrać aż 14 gigabajtów Internetu za darmo. Jedyne co musimy zrobić to wysłać SMS-a o treści SUKCES na numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego, max 0,20 zł). Po chwili powinniśmy otrzymać wiadomość potwierdzającą skorzystanie z promocji. Co ważne, klienci Orange Flex także zyskują te dodatkowe 14 GB, wpisując SUKCES w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.

Wow! Orange da Ci 14 GB Internetu za darmo!

Aktywacji można dokonać tylko dzisiaj (to jest 12 października) do godziny 22:00. Promocyjne gigabajty ważne są 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w Polsce. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet.

Regulamin promocji znajdziecie >>tutaj<<.

Jak dużo macie transferu danych? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!