Promocja: do zgarnięcia 18 gigabajtów internetu w Orange za darmo!

Promocja: do zgarnięcia 18 gigabajtów internetu w Orange za darmo!

Eliminacje do Euro 2020 to świetna okazja dla Orange aby rozpocząć jakieś promocje. Tak jak to miało miejsce w trakcie trwania Mundialu 2018, tak i teraz Pomarańczowi rozdają darmowe gigabajty internetu. Tym razem okazją do tego stał się wygrany mecz Reprezentacji Polski ze Słowenią.

Tak jak to miało miejsce kiedyś, tak i teraz po danym meczu Reprezentacji Polski Orange rozdaje darmowe gigabajty internetu. Wczoraj wieczorem Polska wygrała 3:2 ze Słowenią, co daje nam piękne zakończenie eliminacji do Euro 2020.

Warto sprawdzić: Kolejne miasto w Polsce wprowadza testowanie sieci 5G. Tym razem jest to mój rodzinny Lublin!

Za 18 bramek Orange rozdaje 18 GB internetu

Orange szybko policzyło, że w trakcie trwania eliminacji do Euro 2020 Reprezentacja Polski strzeliła 18 goli. Z tego też powodu Pomarańczowi dają swoim klientom 18 GB pakietu danych za darmo.

Aby uzyskać darmowe 18 gigabajtów internetu należy wysłać SMS-a o treści BRAWOPL na numer 233 (koszt wysłania jest zgodny z cennikiem Twojego planu taryfowego). Po chwili powinieneś dostać wiadomość potwierdzającą zlecenie powiększenia pakietu danych.

Promocja: do zgarnięcia 18 gigabajtów internetu w Orange za darmo!

Uwaga: promocyjne gigabajty są ważne tylko przez 3 dni – co jest wyjątkowo krótkim okresem – i obowiązują w kraju (a więc nie można korzystać z nich w roamingu). Z promocji skorzystać mogą osoby mające oferty na abonament, jak i na kartę. Aktywacji należy dokonać do dzisiaj (tj. 20 listopada) do godziny 22:50.

Regulamin promocji znajdziesz >tutaj<.

Czy jesteś w stanie wykorzystać 18 gigabajtów transferu danych w zaledwie 3 dni? Daj znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!