Oto Huawei Mate V. Konkurent dla Z Flipa zza Chińskiej granicy już niebawem?

Oto Huawei Mate V. Konkurent dla Z Flipa zza Chińskiej granicy już niebawem?

Od premiery mniejszej wersji składanego telefonu koreańskiego niebawem minie pół roku. Od ostatnich tygodni coraz częściej słyszymy o konkurencie dla tego urządzenia zza chińskiej granicy. Huawei Mate V figurował już w pierwszych przeciekach kilka tygodni temu – teraz mamy dokładniejsze informacje na jego temat.

Większy ekran, mniejszy rozmiar

Huawei Mate V będzie bardzo podobną konstrukcją do nowej generacji Razera, czy Z Flipa. Na zewnątrz urządzenia otrzymamy niewielkich rozmiarów ekran, a po rozłożeniu ujrzymy dużych rozmiarów wyświetlacz. Taka forma składanego składanego telefonu wydaje się być najbardziej wygodna oraz praktyczna. Mniejszy rozmiar oznacza mniej zajmowanego miejsca w kieszeni, które w dzisiejszych czasach wypełniają już prawie siedmiocalowe smartfony. Czy miniaturyzacja okaże się nowym trendem na kilka najbliższych lat?

Oto Huawei Mate V. Konkurent dla Z Flipa zza Chińskiej granicy już niebawem?

CZTERY APARATY, BO DWA NIE DAJĄ RADY

Huawei dzięki partnerstwie z firmą Leica, na przestrzeni ostatnich czterech lat stał się pionierem mobilnej. fotografii. Samsung Galaxy Z Film jest dobrym smartfonem, lecz brak mu zestawu aparatów wysokiej jakości. Nowy telefon od Huawei’a ma nadrobić tą zaległość, więc na pleckach ma się znaleźć zestaw, który poznamy przy okazji premiery smartfonów Mate serii czterdziestej. Jak przedstawiono poniżej na grafice, nowe urządzenie chińskiego producenta zostało niedawno dostrzeżone w europejskiem biurze patentowym.

Oto Huawei Mate V. Konkurent dla Z Flipa zza Chińskiej granicy już niebawem?

DATA PREMIERY

Huawei Mate V zostanie najprawdopodobniej zaprezentowany jeszcze w tym roku podczas premiery Mate’ów z serii czterdziestej. Telefon może stać się jednym z najbardziej atrakcyjnych składaków na rynku z uwagi na jego wysoką funkcjonalność oraz możliwości. Przy zachowaniu niewielkich rozmiarów będzie wyposażony w bardzo dobrej jakości aparat, którego brakowało dotąd u konkurencji. Jeżeli przecieki oraz grafiki się potwierdzą, czekamy na prezentację jednego z lepszych (jak nie najlepszego) składanego telefonu.

A Wy co uważacie na temat Mate V? Podoba się wam składany smartfon w takiej formie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach !

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!