Oto oficjalne rendery składanej Motoroli! RAZR zapowiada się znakomicie

Oto oficjalne rendery składanej Motoroli! RAZR zapowiada się znakomicie

Jeszcze do niedawna lekceważona przyszłość składanych smartfonów powoli staje się rzeczywistością. Choć na razie na rynku jest obecny tylko jeden poważny gracz oferujący tą technologię, premiery większej ilości tego typu rozwiązań wydają się być kwestią czasu. Wielkimi krokami nadciąga składany smartfon od Motoroli!

Zapiszcie tę datę w kalendarzu!

Już tylko dni dzielą nas od premiery jednej z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. 13 listopada Motorola ma ukazać światu swoje najnowsze dzieło – nową Motorolę Razr. Będzie ona mocno nawiązywać designem do kultowej i niezwykle popularnej Motoroli Razr V3, która swą premierę miała przeszło 15 lat temu. W świecie technologii to ogromna przepaść, jednak ponadczasowy wygląd tego urządzenia sprawił, że doczeka się ono nowej, współczesnej odsłony.

Oto oficjalne rendery składanej Motoroli! RAZR zapowiada się znakomicie

Miałem ostatnio niezwykłą przyjemność zapoznać się blisko ze składanym Galaxy Foldem. Jestem przekonany, że pomimo wad, które ma to urządzenie, jest to właściwy rozwój smartfonów przyszłości. Wierzę, że to kolejny przełom w tym skostniałym nieco świecie mobilnej technologii. Przełom, na który czekaliśmy od 2007 roku. Zobaczmy więc co ma nam do zaoferowania nowa Motka! A jest się nad czym zachwycać…

Przyszłość prezentuje się pięknie

Są to pierwsze oficjalne rendery składanej Motoroli, jakie pojawiły się w sieci. Otrzymaliśmy je od niezawodnego w tej kwestii Evana Blassa, który niejednokrotnie ujawniał w przeszłości wygląd nadchodzących urządzeń jeszcze przed ich premierą. Możemy na nich zobaczyć finalny wygląd smartfona – w tym składany ekran. Jak widać, producent postanowił pełnymi garściami czerpać z wyglądu Motoroli Razr V3 – i bardzo mnie to cieszy!

Przypomnijmy, że nowa, składana Motorola ma być wyposażona w 6,2-calowy ekran OLED, który będzie składany w płaszczyźnie pionowej. Na zewnątrz obudowy ma być obecny dodatkowy ekran o rozdzielczości 600 x 800 px, który będzie prawdopodobnie wykorzystany do obsługi powiadomień oraz wyświetlania godziny. Sercem urządzenia ma być układ Snapdragon 730, a więc procesor stosowany w urządzeniach ze średniej półki cenowej. Ma on być połączony z 4 lub 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej.

Co sądzicie o nowej Motoroli Razr? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!