Pacific prezentuje cennik i szczegóły oferty. Są trzy pakiety.

pacific

Ostatnio informowaliśmy Was, że aplikacja polskiego fintechu Pacific ma się pojawić do końca października. To efekt drugiego opóźnienia, ale wygląda na to, że w końcu doczekamy się startu usługi. Tym bardziej, że na stronie internetowej właśnie opublikowano cennik dla klientów indywidualnych.

Fintech Pacific – trzy plany, w tym jeden za aż 30 złotych miesięcznie

W ramach darmowego pakietu Standard klient może wykonywać darmowe przelewy do innych użytkowników Pacific. Dostępne jest również korzystanie z kodów QR do realizowania tych transakcji. Z kolei tradycyjny przelew do banku kosztuje już 1,90 zł. W tym pakiecie nie ma możliwości zamówienia karty Pacific i obowiązuje stawka standardowa cashbacku.

pacific

Kartę płatniczą Mastercard można zamówić dopiero do pakietu Ocean. Jest on również bezpłatny, ale wymaga uiszczenia opłaty 19,90 złotych z tytuły wysyłki karty. W tym planie koszt przelewu bankowego to 1,20 zł. Wypłaty z bankomatów zostaną obarczone prowizją na poziomie 2%.

Płatny plan, Sand, kosztuje 29,90 złotych miesięcznie. Co takiego w nim otrzymujemy? W porównaniu do poprzednich pakietów, przelewy bankowe są tutaj darmowe. Również wypłaty z bankomatów do 1000 złotych są za darmo, a później mają prowizję 2% od każdej wypłaty. W tym planie wysyłka karty jest darmowa. Użytkownicy adoptują też wirtualnie żółwia morskiego. W tym pakiecie do stawki standardowej cashbacku doliczane jest 25% bonusu.

Źródło: pacific.org

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!