Premiera Pacific opóźniona. To już ostatnia prosta?

pacific

Aplikacja fintechu Pacific miała się pojawić na rynku w najbliższym czasie. Organizacja poinformowała nas o opóźnieniu, które będzie wynosić parę tygodni. W tamtym artykule opisywałem, że w zależności od scenariusza – pozytywnego lub negatywnego – ujrzymy ją we wrześniu lub dopiero w październiku. Cóż, zdaje się, że sprawdził się ten mniej optymistyczny.

Pacific pojawi się do końca października

We wtorek opublikowano informację, która głosi, że do startu aplikacji jest już ostatnia prosta. Aktualnie są dopracowywane kwestie bezpieczeństwa aplikacji, żeby spełnić już ostatnie wymagania bankowe. Pacific będzie bowiem korzystać z produktów bankowych oferowanych przez Aion Bank.

Cieszymy się, że Pacific obdarzył nas swoim zaufaniem. Ponieważ trzon zespołu Aion Banku stanowią Polacy, każda okazja do współpracy z polskimi firmami – zwłaszcza tak młodymi i ambitnymi – to dla nas powód do radości. Jestem pewien, że dobra znajomość krajowego rynku, na pewno pomoże im w odniesieniu spektakularnego sukcesu, na który liczymy

powiedział Karol Sadaj, Country Head Poland Aion Banku

Dowiedzieliśmy się, że Pacific stara się, by aplikacja została wypuszczona do końca października. To ważne, że fintech nie wypuszcza apki przedwcześnie. Współpraca z Aion Bankiem to nie tylko szersza oferta dla potencjalnych klientów fintechu, ale i dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa, ponieważ, jak dowiedzieliśmy się od zespołu Pacific, by zintegrować systemy bank musi sprawdzić aplikację Pacific wykonując m.in. testy penetracyjne.

Premiera Pacific opóźniona. To już ostatnia prosta?

Miejmy nadzieję, że opóźnienie nie jest gigantyczne i tym razem uda się ukończyć prace na czas. Jeśli nie wiecie co zaoferuje fintech Pacific, zachęcam Was do zapoznania się z tym artykułem – >>link<<.

Źródło: Instagram @pacific.app, prnews.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!