Pierwsze urodziny huawei.pl! Sprawdź, jakie promocje przygotowano z tej okazji!

urodziny huawei.pl

Sklep internetowy huawei.pl obchodzi swoje pierwsze urodziny. Na tę okazję przygotowano kilka ciekawych promocji na produkty tego producenta. Sprawdź, czy znajdziesz coś dla siebie!

Sto lat, huawei.pl!

Od dzisiaj, 19 września, od godziny 00:01, rusza wyprzedaż na stronie huawei.pl Do końca jutrzejszego dnia, czyli 20 września do godziny 23:59, możecie skorzystać z promocji, jakie przygotowano dla nas z okazji pierwszych urodzin oficjalnego, internetowego sklepu Huawei w Polsce.

Pierwsze urodziny huawei.pl! Sprawdź, jakie promocje przygotowano z tej okazji!

Jeśli interesują Was smartfony tego producenta, to dobra okazja do kupna Huawei Mate 30 Pro. Dostępny jest aktualnie do kupienia za kwotę tylko 1999 zł, co czyni go całkiem atrakcyjną propozycją. Pamiętajcie, że na pokładzie dostępne są Usługi Mobilne Huawei (HMS) zamiast Usług Google. Dla tych, co szukają czegoś tańszego, dostępne są także w promocyjnej cenie modele Huawei nova 5T za 1099 zł oraz Huawei P30 Lite za 999 zł.

Urodziny huawei.pl to także dobry moment na zakup laptopa. Dla każdego, kto kupi Huawei MateBook 13 lub Huawei MateBook X Pro 2020, przygotowano zniżkę na dodatkowe dwa urządzenia. Za 99 zł możemy wówczas dokupić inteligentny głośnik premium Huawei Sound X albo multimedialny tablet Huawei MatePad WiFi.

Zobacz także: Huawei Watch GT 2 Pro, Watch Fit oraz tablety Huawei T10 s i T10 – co nowego od Huawei na polskim rynku.

Huawei przygotował coś także dla fanów smartwatchów. Za 9 zł możemy dobrać dodatkowy pasek przy zakupie Huawei Watch GT 2 (42 mm i 46 mm) i Huawei Watch GT 2e. Obniżono także cenę nieco starszego modelu, Huawei Watch GT Active. Podczas trwania tej promocji, możecie zakupić go za 399 zł.

Ofertę domyka router Huawei WS5200 w promocyjnej cenie 99 zł oraz obniżka cen etui do smartfonów oraz tabletów. Za zaledwie 9 zł możemy kupić na huawei.pl case ochronny do większości urządzeń mobilnych tego producenta. Więcej informacji na temat tej promocji znajdziecie klikając TUTAJ. Myślę, że warto zapoznać się z urodzinową ofertą tego chińskiego producenta. A nuż coś właśnie Was zainteresuje i uda się kupić to w niezłej cenie.

Jak Wam się podobają promocje, jakie przygotowano dla nas z tej okazji?
Znaleźliście coś dla siebie?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!