Jedyne w swoim rodzaju słuchawki TWS. Już możesz je kupić!

Pine64 PineBuds Pro
PINE64 PineBuds Pro (fot. PINE64)

Już od jakiegoś czasu informujemy Was o postępach w pracach nad słuchawkami PINE64 PineBuds Pro. Jak się okazuje, już teraz można je zamówić i to w obniżonej cenie.

PINE64 PineBuds Pro – już możecie je kupić

No i właśnie wystartowała sprzedaż słuchawek PineBuds Pro. Regularna cena wynosi 99,99 USD, co daje około 445 złotych. Jednak aktualnie obowiązuje koszt early bird, który wynosi 69,99 USD, czyli około 312 złotych. Niestety, koszt wysyłki do Polski wynosi właśnie tyle ile promocja, czyli 30 USD. To też oznacza, że jeśli ktoś teraz zechce zamówić PineBuds Pro do Polski, to zapłaci właśnie 99,99 USD.

Koszt finalny słuchawek
Koszt finalny słuchawek

Co oferują PINE64 PineBuds Pro? Są to słuchawki TWS (prawdziwie bezprzewodowe) pracujące w oparciu o protokół Bluetooth. Co ciekawe, nie brakuje w nich kilku ciekawych funkcji, czyli ANC czy passthrough (przepuszczania dźwięków). Słuchawki podobno mają pozwolić na 5 godzin odsłuchu, a kontrola sprzętu ma odbywać się poprzez dotykowe interfejsy.

To co wyróżnia PineBuds Pro, to otwartość. Firmware oraz wszelkie plany słuchawek PINE64 są udostępnione, otwarte. To też oznacza, że będziemy mogli sami przygotować odpowiedni firmware i wgrać go na swój sprzęt. Zapewne inni użytkownicy będą dzielić się własnymi rozwiązaniami i lada moment w sieci znajdziemy sporo rozwiązań znacznie ulepszających czas pracy na baterii, jakość audio czy redukcję szumów. Zapewne sprzęt też sparujemy z wieloma aplikacjami – przypuszczam, że będzie to możliwe chociażby w GadgetBridge.

Jedyne w swoim rodzaju słuchawki TWS. Już możesz je kupić!
(fot. PINE64)

Firma zaznacza, że PineBuds Pro nie należy traktować tak samo jak Nothing Ear (1) czy Apple AirPods. Nie jest to sprzęt stricte konsumencki, tylko raczej dla geeków, osób chcących pobawić się czymś nowym, chcących rozwijać się w sferze budowy oprogramowania.

Źródło: PINE64, OMG!Linux

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!