Słuchawki TWS od PINE64 pojawią się już w październiku!

PineBuds
PineBuds (fot. PINE64)

PINE64 to firma znana z produkcji sprzętu różnego rodzaju zgodnego z zasadami Open Source. Już od jakiegoś czasu słyszymy o słuchawkach TWS. I jak się okazuje, te pojawią się już w październiku.

PINE64 PineBuds Wireless Earbuds coraz bliżej!

PINE64 Wireless Earbuds mają zostać zaprojektowane z myślą o wolności i otwartości. Chodzi tu oczywiście o ogromnych możliwościach flashowania systemu, jak i jego modyfikacji. W zasadzie jest to domena wielu innych sprzętów tej firmy.

PINE64 PineBuds (fot. PINE64)
PINE64 PineBuds (fot. PINE64)

Dlatego też tak wielu czeka na nowe słuchawki, bowiem na rynku wręcz nie ma takiego sprzętu audio, na którym deweloperzy mogliby ćwiczyć swoje umiejętności. To też może zapewnić słuchawkom wręcz długowieczność, bowiem entuzjaści będą ciągle przygotowywać kolejne aktualizacje. Zawsze znajdzie się ktoś, kto napisze jeszcze lepsze oszczędzanie energii czy poprawi jakość audio. Zapewne też PINE64 Earbuds będą wspierane przez GadgetBridge – tak jak jest to w przypadku smartwatcha tej marki.

PINE64 PineBuds (fot. PINE64)
PINE64 PineBuds (fot. PINE64)

Łukasz Ereciński zakomunikował, że jedna z trudniejszych części konstrukcji została już zakończona. To sprawia, że słuchawki będzie można zamówić już na początku października. Niestety, nie wiemy ile będą kosztować, ale liczymy, że nie będzie szczególnie drogo. Pozwoli to większej liczbie entuzjastom na zakup i zabawę z oprogramowaniem.

Źródło: OMG!Linux, PINE64 Blog

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!