Pixel 3 XL już niedługo dostępny w Polsce… Cena zwala z nóg!

google pixel 3 xl

Nowe smartfony od Google, Pixel 3 oraz jego większy brat, Pixel 3 XL, to jedne z najlepszych smartfonów na rynku. Pokazują doskonale, że nie potrzebują podwójnych czy potrójnych aparatów, by robić świetne ujęcia, nawet w nocy. Już niedługo, większa wersja, będzie możliwa do kupienia w sklepie x-kom.pl.

Wasz portfel jest za gruby? Pixel 3 XL odchudzi go w trymiga!

Wiem, że Pixel 3 XL jest bardzo dobrym smartfonem, ma super wsparcie, aparat, bardzo dobrą wydajność. Może i ma trochę błędów software’owych, ale to nadal bardzo dobry flagowiec. Nie rozumiem jednak jednego, dlaczego u nas ma być on droższy o ponad tysiąc złotych, aniżeli u naszych zachodnich sąsiadów.

pixel 3

Po przeliczeniu jego ceny w Niemczech na złotówki, według kursu Revolut, dostajemy niecałe 4100 zł.  Dodam, że na Czarny Piątek ma być obniżka i będzie można kupić go 200 € taniej, czyli za lekko ponad 3200 zł.

pixel 3

Jak natomiast wygląda sytuacja w x-komie? Otóż ma on kosztować 5400 zł. Różnica zatem jest bardzo duża, chyba nikt nie powie mi, że ponad 1300 zł to mała kwota.

pixel 3

Czy za taką kwotę ma on rację bytu na naszym rynku? Polemizowałbym, nowe Pixele mają trochę błędów w oprogramowaniu. Przykładowo, po sieci krążą zdjęcia przedstawiające pojawiającego się notcha z boku.

pixel 3

Uważam, że w tej cenie smartfony powinny być dopracowane w 100%, a przynajmniej wolne od tak, nie oszukujmy się, denerwujących błędów.

Wielkim plusem za to jest świetne wsparcie. W końcu, to smartfon od Google, co najmniej śmieszne byłoby to, gdyby nie miał najlepszego wsparcia. Dodatkowo, internauci, przeglądając Geekbench, natrafili na test Pixela 3 XL już na Androidzie Q.

pixel 3

Nie jest to Photoshop czy “zbadaj element”, możecie sami sprawdzić tutaj. Jednakże, nie wiadomo, czy nie zostało to oszukane w inny sposób.

Specyfikacja Google Pixel 3 XL

  • Ekran: 6.3″, OLED, 2960 x 1440 pikseli, 18.5:9
  • SoC: Snapdraon 845 z grafiką Adreno 630
  • RAM: 4 GB
  • Pamięć wbudowana: 64 GB
  • Aparat przedni: 8 Mpix (f/1.8) + 8 Mpix (f/2.2, szerokokątny)
  • Aparat główny: 12 Mpix (f/1.8)
  • Bateria: 3430 mAh
  • Oprogramowanie: Android 9.0 Pie
  • Pozostałe: USB typu C 3.1, NFC, Bluetooth 5.0, WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, IP 68, wsparcie eSIM

Mamy tu kogoś zainteresowanego kupnego tego smartfona?

Jeśli chcecie kupić Google Pixel 3 XL w x-kom.pl, kliknijcie tutaj!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!