Playboy wprowadza na rynek własne słuchawki bezprzewodowe. Poznajcie Playboy Icon 1!

słuchawki playboy icon 1 od góry

Myślę, że Playboy jest czymś co zna każdy. I nawet jeśli nigdy czasopismo to nie wpadło wam w ręce doskonale wiecie co ono zawiera i do jakiego grona odbiorców jest skierowane. Tym samym ogromnym zaskoczeniem jest wprowadzenie na rynek przez Playboy.. słuchawek bezprzewodowych.

Playboy Icon 1

Nowe słuchawki Playboy zostały wycenione w Stanach Zjednoczonych na 149,99 dolarów czyli uwzględniając aktualny kurs około 590 zł. Sam producent deklaruje, że będą one zdecydowanie lepsze od droższych rozwiązań firm audio. Jednocześnie zaznacza, że opinię tę potwierdzają także recenzenci z całego świata, ale na stronie produktu nie znajdziemy jakichkolwiek odnośników do tych właśnie recenzji. Tym samym zakup Playboy Icon 1 może być zagadką i możemy zarówno otrzymać świetny produkt jak i coś co rozczaruje nas jakością dźwięku.

Playboy wprowadza na rynek własne słuchawki bezprzewodowe. Poznajcie Playboy Icon 1!

Słuchawki Playboy pozwalają słuchać muzyki czy oglądać filmy zarówno przez Bluetooth jak i wykorzystując dołączony w zestawie kabel zakończony tradycyjnym złączem słuchawkowym jack 3,5 mm. Na jednym ładowaniu sprzęt ten jest w stanie pracować przez 22 godziny. Taki czas pracy jest naprawdę niezłym wynikiem. Ładowanie odbywa się poprzez port microUSB. I tutaj nie jestem w stanie zrozumieć decyzji Playboya. Kupując słuchawki za niespełna 150 dolarów oczekujemy nowych rozwiązań i zastosowanie USB typu C wydawało się wręcz oczywistością. Niestety, ale w rzeczywistości sytuacja wygląda inaczej.

Playboy wprowadza na rynek własne słuchawki bezprzewodowe. Poznajcie Playboy Icon 1!

Zobacz także: Huawei Mate 20 X 5G wyprzedany w Chinach w mniej niż godzinę

Producent słuchawek Playboy Icon 1 deklaruje, że model ten będzie cechować się ponadprzeciętnym brzmieniem, niesamowitym basem i szczegółowością, która oczaruje nawet najbardziej wymagających użytkowników. Na papierze wygląda to dobrze, ale pytanie jak sprzęt ten wypadnie w rzeczywistości. Za niespełna 600 zł możemy kupić naprawdę dobre bezprzewodowe słuchawki nauszne producentów specjalizujących się w branży audio. Czy zatem warto ryzykować i zamawiać nowość Playboya? Myślę, że nie ma to większego sensu. Niemniej jednak chciałbym chociaż na chwilę wziąć słuchawki te do ręki i sprawdzić na ile zapewnienia producenta pokrywają się z rzeczywistością.

Co myślicie o Playboy Icon 1? Czy waszym zdaniem słuchawki te zdobędą popularność? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!