Już wiemy jakie gry będą dostępne w abonamencie PlayStation Plus w grudniu!

playstation plus

Mimo, że miesiąc się jeszcze nie skończył i do grudnia zostało kilka dni, to już wiemy co Sony zaoferuje graczom. W nadchodzącym miesiącu dostaniemy do pobrania dwie gry: Titanfall 2 oraz Monster Energy Supercross. Czy posiadacze abonamentu PlayStation Plus mają się z czego cieszyć? 

W tym miesiącu z PlayStation Plus możemy zostać mechem lub kierowcą motocrossu – wybór należy do was!

Sony postawiło na dwie, mocno zróżnicowane produkcje. Oczywiście opisuję tu gry dostępne na PlayStation 4. Zacznijmy od tej, moim zdaniem, ciekawszej. Titanfall 2 to pierwszoosobowa gra akcji, osadzona w futurystycznych realiach wojennych. Wyprodukowało ją Respawn Entertainment, a wydało EA. Nie jest to najnowsza produkcja, bo została wypuszczona jesienią 2016 roku. W Titanfall 2 wcielamy się w pilota wielkiego mecha, stalowego tytana, przy pomocy którego możemy walczyć. Nie spędzamy jednak całej gry zamknięci w metalowej puszce, albowiem postawiono tu na mieszaną rozgrywkę. Poza fragmentami, gdzie sterujemy mechem, są tu także etapy, które przemierzamy na własnych nogach, z karabinem w dłoni.

Titanfall 2
Titanfall 2

Uważam tę produkcję za mocno niedocenioną, nie grałem w nią zbyt długo, jednak po krótkiej rozgrywce wydawała się całkiem niezła. Ma bardzo przyjemny tryb singleplayer, przy którym można miło spędzić czas. Oprócz tego jest rozgrywka wieloosobowa, która zapewne przeżyje drugą młodość ze względu na pojawienie się tej gry w usłudze PlayStation Plus. A co z drugim tytułem, który gracze dostaną za darmo?

Monster Energy Supercross The Official Videogame
Monster Energy Supercross: The Official Videogame

Monster Energy Supercross: The Official Videogame to produkcja stworzona przez Milestone S.r.l., na licencji serii wyścigów motocrossowych. Jeździmy po zamkniętych, szutrowych torach, do wyboru są dwa tryby: kariera i multiplayer. Nie jest to żadna hitowa produkcja i w PlayStation Plus znalazła się raczej jako zapchajdziura, mimo to może sprawić frajdę ludziom, którzy motocrossy lubią.

Zobacz też: Wiemy, kiedy zadebiutuje PlayStation 5 oraz kilka rzeczy na temat specyfikacji!

Przypominam także, że jeśli nie macie abonamentu PlayStation Plus, a macie ochotę go kupić, to jest ku temu świetna okazja. W PlayStation Store trwa tzw. „Black Week” i można zakupić tę usługę w dobrej cenie, niestety tylko w planie rocznym.

To i inne promocje w sklepie Sony opisałem w tym wpisie. Chętnych odsyłam i zapraszam wszystkich do komentowania!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!