PlayStation Plus na kwiecień 2021 już oficjalnie. Mogło być lepiej…

ps plus kwiecien 2021

Sony właśnie oficjalnie potwierdziło, jakie gry dostępne będą dla subskrybentów PlayStation Plus w kwietniu tego roku. I choć lista nie pokrywa się z wcześniejszymi przeciekami, to i tak jest nieźle!

Jakie gry w kwietniowym PlayStation Plus?

Już w przyszłym tygodniu gracze opłacający subskrypcję PS Plus będą mogli dodać do swojej biblioteki 3 nowe gry. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, jedna z nich będzie pozycją premierową, przygotowaną przez wewnętrzne studio Sony, a same gry będą do pobrania na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

W tym miesiącu Sony zdecydowało, że do graczy trafi Days Gone, czyli gra, która mocno przypadła do gustu graczom w 2019 roku. Co ciekawe, pozycja ta jest już dostępna za darmo w PS Plus Collection. Teraz jednak trafi bezpłatnie również do posiadaczy konsoli PS4.

Premierowym wydaniem jest natomiast potwierdzone wcześniej Oddworld: Soulstorm, które obecnie dostępne będzie wyłącznie na konsole Sony i nie wiadomo jeszcze, kiedy gra trafi także na inne urządzenia. Niestety gracze posiadający PlayStation 4 będą musieli obejść się smakiem.

Ostatnią nowością w kwietniowym PlayStation Plus jest Zombie Army 4: Dead War. Gra zadebiutowała w zeszłym roku i także trafiła do serc miłośników tego typu gier. Jeśli więc lubicie walczyć z zombie, to będziecie zadowoleni.

Jak Wam się podoba kwietniowe wydanie gier dla PlayStation Plus?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!