PlayStation Plus październik 2019: MLB The Show 19 oraz The Last of Us

PlayStation Plus październik 2019: MLB The Show 19 oraz The Last of Us

Sony opublikowało informację na temat gier, w które będą mogli w październiku zagrać posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro oraz płatnej subskrypcji PlayStation Plus. Oczywiście w same gry będziemy mogli zagrać bez jakichkolwiek dodatkowych opłat. Co zatem przygotowało dla nas Sony?

The Last of Us Remastered

The Last of Us doskonale pamiętam z Sony PlayStation 3. Świetna mechanika gry, rewelacyjna fabuła i świat praktycznie w całości opanowany przez zombie to połączenie, które potrafi skraść serca graczy z całego świata. Pewne było to, że na jednej części się nie skończy. Po premierze PlayStation 4 studio Naughty Dog postanowiło stworzyć odświeżoną wersję gry. The Last of US Remastered to majstersztyk uważany przez wielu graczy za najlepszą grę na PS4 w historii. Tym samym w produkcję tę zapewne grała już większość z was. Niemniej jednak jeśli jeszcze nie mieliście tej przyjemności to październik może być miesiącem, w którym wyjątkowo dużo czasu spędzicie przed konsolą.

PlayStation Plus październik 2019: MLB The Show 19 oraz The Last of Us

Wybór The Last of Us wydaje się nieprzypadkowy. Już 21 lutego 2020 roku doczekamy się TLoU II. Oczywiście całość nadal będzie zachowana w klimacie zombie, ale bez wątpienia przebudowana zostanie fabuła, oprawa graficzna, a najprawdopodobniej i mechanika gry. To może sprawić, że The Last of Us II będzie grą, która, tak jak miało to miejsce w przypadku poprzedniej części, zostanie dość szybko okrzyknięta najlepszą grą na PlayStation 4.

Zobacz także: Sony dalej próbuje zatrzymować hakowanie PS Vita i wydaje aktualizację do wersji 3.72

MLB Show 2019

Druga z gier znajdujących się w PlayStation Plus w naszym kraju wzbudzi zapewne dużo mniejsze emocje. Oczywiście są osoby, które na co dzień interesują się baseballem, ale to nadal zdecydowana mniejszość graczy. Niemniej jednak jeśli nigdy nie graliście w grę poświęconą temu sportowi to warto chociaż na chwilę pobrać MLB Show 2019 i zobaczyć jak wygląda to od środka.

PlayStation Plus październik 2019: MLB The Show 19 oraz The Last of Us

Co myślicie o październikowej ofercie w PlayStation Plus? Jesteście fanami The Last of Us? A może MLB Show 2019 to coś co skradnie wasze serca? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!