PlayStation Plus Rewards wystartowało w Polsce. Posiadacze subskrypcji otrzymali liczne rabaty!

playstation plus

PlayStation Plus Rewards w końcu ruszył w naszym kraju. Posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro, którzy dodatkowo wykupili abonament PS Plus mogą od teraz skorzystać z zniżek do sieci kin Helio, sklepu About You, na Player.pl oraz na Pyszne.pl.

PlayStation Plus Rewards

Czym jest PS Plus? To abonament Sony, którzy posiadacze PS 4 i PS 4 Pro muszą zapłacić, aby grać w gry sieciowe z innymi graczami. Jednocześnie japoński gigant oferuje w jego cenie zniżki do sklepu PS Store oraz 2 darmowe gry, które zmieniają się co miesiąc, a które po dodaniu do biblioteki zostają już przypisane od konta na stałe.

Teraz dodatkowo, za sprawą ruszenia PlayStation Plus Rewards w Polsce, każda z osób, która wykupi PS Plus otrzyma zniżki w niektórych miejscach czy sklepach. Akcja rozpoczęła się 2 października tego roku i tak naprawdę potrwa aż do odwołania. Lista zniżek wygląda następująco:

  • sieć kin Helios: 15% zniżki przy zakupie biletu na seans w standardowej cenie
  • Pyszne.pl: 5 zł jednorazowej zniżki na zamówienie
  • Player.pl: darmowe 14-dni pakietu Start dla osób, które nie posiadały wcześniej konta w Player.pl
  • About You: 15% zniżki przy zamówieniu za kwotę przynajmniej 320 zł

PlayStation Plus Rewards wystartowało w Polsce. Posiadacze subskrypcji otrzymali liczne rabaty!

Zobacz także: PlayStation Plus październik 2019: MLB The Show 19 oraz The Last of Us

Oczywiście nie są to niesamowite rabaty, ale jednocześnie tak naprawdę posiadacze PS Plus otrzymują je całkowicie za darmo. Co więcej bardzo możliwe, że z czasem liczba akcji promocyjnych będzie się zwiększać. Sam nie jestem graczem konsolowym nie jestem i nie sądzę, że dodanie dodatkowych rabatów przyczyni się do znaczącego wzrostu sprzedanych abonamentów PlayStation Plus. Jednak osoby, które korzystają z PS Plus powinny cieszyć się z faktu, że teraz otrzymają coś dodatkowego tak naprawdę w cenie comiesięcznego abonamentu.

Co myślicie o programie PlayStation Plus Rewards? Czy któraś z promocji przypadła wam do gustu? Korzystacie z abonamentu PlayStation Plus? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!