PlayStation Plus w sierpniu przyniesie dość świeże gry oraz darmowy bonus dla wszystkich!

playstation plus

Mamy końcówkę miesiąca, więc jak zwykle zaczynają spływać do nas informacje o bonusach dla posiadaczy konsol z abonamentami. Tym razem Sony nie zawiodło i przygotowało całkiem ciekawe gry i niespodziankę dla wszystkich graczy. Co zatem przyniesie sierpień, jeśli chodzi o usługę PlayStation Plus?

Na początek Call of Duty!

I to z jednej strony dosyć świeże, bo tegoroczne. Z drugiej natomiast, dosyć stare, bo ponad dziesięcioletnie. Chodzi tu oczywiście o Call of Duty: Modern Warfare 2 w wersji zremasterowanej. Zawiera ona wyłącznie kampanię, nie ma tu trybu wieloosobowego. W standardowej wersji jest to gra z 2009 roku, jednak remaster wyszedł na konsolę Sony w marcu 2020 roku. Co tu dużo mówić, jedna z ostatnich klasycznych odsłon serii, wspominana przez fanów z sentymentem. Teraz posiadacze PlayStation Plus i PS4 mogą odświeżyć sobie tę produkcję. Bądź też przejść ją pierwszy raz, jeśli dotychczas nie mieli takiej okazji. Aż trochę wstyd się przyznać, że sam nigdy nie skończyłem tej części…

Drugą darmową grą dla posiadaczy PlayStation Plus jest Fall Guys: Ultimate Knockout

Tu sprawa jest o tyle ciekawa, że gra nie miała jeszcze swojej premiery. Wychodzi dopiero 4 sierpnia i właśnie wtedy posiadacze abonamentu będą mogli pobrać i zagrać w tę grę. Jest to kolorowa gra zręcznościowa, nastawiona na wspólną zabawę, również online. Na pewno znajdą się śmiałkowie chętni ograć tę produkcję, głównie ze względu na to, że jest nowa.

Fall Guys Ultimate Knockout PlayStation Plus

Zobacz też: Chyba poznaliśmy cenę PlayStation 5!

A na sam koniec wisienka na torcie, czyli bonus dla wszystkich

Tu posiadacze abonamentu PlayStation Plus mogą poczuć się nieco pokrzywdzeni, albowiem Sony umożliwi grę online za darmo. Jak wiadomo, PS+ to nie tylko darmowe gry, ale też opcja grania po sieci. Właściwie to właśnie ona jest głównym czynnikiem sprawiającym, że gracze tak chętnie po ów abonament sięgają. Darmowe granie po sieci będzie dostępne w jeden weekend, dokładnie od godziny 12:00 dnia 8 sierpnia, aż do końca niedzieli 9 sierpnia. Korzystajcie do woli, życzę miłego grania!

Jak podobają Wam się sierpniowe gry za darmo od Sony?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!