Plus z okazji 25-lecia rozdaje 25 GB!

Plus

Wiedzieliście, że sieć Plus ma już 25 lat? Ja trochę zaskoczyłem się faktem, że dziś, 1 października, są 25. urodziny operatora. Z okazji tak długiego kresu prowadzenia komercyjnej działalności firma przygotowała dla klientów sporo promocji, ale także ciekawe podsumowania.

25. urodziny Plusa

1 października 1996 roku Plus uruchomił swoją sieć komórkową. Jak podaje, od tego czasu klienci wydzwonili ponad 340 miliardów minut. Oznacza to, że łączny czas trwania połączeń wychodzących wyniósł ponad 646 437 tysięcy lat.

Plus z okazji 25-lecia rozdaje 25 GB!

Nie wiem jak wyglądają statystyki u innych operatorów, ale Plus z pewnością może się pochwalić wiernymi klientami. Aż 3015 osób korzysta z usług tego operatora nieprzerwanie od 1996 roku. Otrzymają oni bezpłatny dostęp do serwisu muzycznego Tidal na okres 25 miesięcy. Podobny prezent dostaną klienci sieci, którzy obchodzą dzisiaj urodziny, czyli świętują razem z Plusem.

Plus z okazji 25-lecia rozdaje 25 GB!

Operator zadba jednak o wszystkich swoich użytkowników, ponieważ niezależnie od tego, z jakiej taryfy korzystają, mogą oni otrzymać bezpłatnie pakiet internetowy o wielkości 25 GB. Dla klientów oferty na kartę oraz Mix będzie on aktywny przez 30 dni. Klienci abonentowi będą modli korzystać z niego do końca następnego okresu rozliczeniowego. Aby skorzystać z nagrody należy w okresie od 1 do 31 października tego roku wysłać SMS-a o treści 25LAT na numer 80180.

W Plusie będzie można otrzymać także 25-procentowy rabat na 2 smartfony, które obsługują sieć 5G. Od 1 do 17 października na promocji będą Samsung Galaxy A22 oraz POCO M3 Pro.

Źródło: telepolis.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!