Beta POCO Launcher 2.0 trafiła do Sklepu Play. Xiaomi wprowadziło zmiany w stylistyce

poco launcher 2

Poco Launcher został zaprezentowany światu niedługo po premierze Pocophone F1. Launcher ten został pokochany przez fanów chińskiej marki. Teraz Xiaomi prezentuje wersję beta aplikacji, która już teraz jest dostępna do pobrania w Sklepie Play.

Poco Launcher 2.0

Na oficjalnym koncie MIUI w serwisie Twitter pojawiła się informacja o rozpoczęciu beta testów Poco Launcher 2.0. Testerem tak naprawdę może zostać każdy. Wystarczy wejść pod ten link, następnie wyrazić chęć zostania beta testerem i w końcu pobrać najnowszą wersję aplikacji ze Sklepu Play. Pamiętajcie jednak o tym, że niestabilne wersje mogą zawierać, mniej lub bardziej irytujące, błędy. Tym samym jeśli lubicie jak wszystko działa tak jak powinno to radzę poczekać na stabilną wersję.

Co nowego wprowadza Poco Launcher 2.0? Tak naprawdę główną zmianą jest dodanie przeźroczystości szufladzie z aplikacjami. Tym samym nadal jesteśmy w stanie widzieć swoją tapetę. Zmiana ta nie odmieni naszego życia, ale może jest to coś co sprawi, że nowi użytkownicy przekonają się do Poco Launchera. Sama aplikacja ma zapewnić także zdecydowanie szybsze i płynniejsze działanie niż do tej pory. Co więcej od teraz będziemy w stanie tworzyć zupełnie nowe kategorie aplikacji, które wyświetlane będą w szufladzie i sami wybierać jakie programy czy gry mają tam trafić. Oczywiście nie zabrakło także zapewnienia o naprawieniu wszystkich błędów występujących w poprzednich wersjach.

Zobacz także: Plan aktualizacji telefonów Xiaomi do Android Q pojawił się w sieci

Mojego serca Poco Launcher 2.0 nie skradł, ponieważ wolę płaski interfejs, ale sama aplikacja działa naprawdę sprawnie i ciężko jej cokolwiek zarzucić. Jeśli jesteście fanami szuflady z aplikacjami, a wasza domyślna nakładka tego nie obsługuje to zachęcam do spróbowania na własnej skórze launchera Xiaomi.

Co myślicie o Poco Launcher 2.0? A może korzystacie z jakiegoś innego launchera, który skradł wasze serce? Czekamy na komentarze!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!