POCO może już niedługo zaprezentować smartfon z wyświetlaczem 120 Hz

POCO może już niedługo zaprezentować smartfon z wyświetlaczem 120 Hz

Premiera modelu Redmi K30 Ultra wywołała naprawdę sporo emocji. Fani chińskiego producenta liczyli, i tak naprawdę nadal część z nich może nadal liczyć na to, że sprzęt ten trafi także do Europy. Niestety, ale tak się jednak nie stanie. Czy doczekamy się globalnej wersji tego smartfona wydanej jako nowe urządzenie POCO?

Co wiemy o nadchodzącej nowości POCO?

W sieci pojawiły się plotki mówiące o nadchodzącej nowości submarki Xiaomi. Według nich smartfon ten ma otrzymać wyświetlacz cechujący się odświeżaniem na poziomie 120 Hz. Co ciekawe niedługo po tych przeciekach główna osoba odpowiedzialna za marketing POCO opublikowała poniższy post w serwisie Twitter. I myślę, że w oczywisty sposób potwierdza to, że wszechobecne plotki okażą się rzeczywistością. Czy jednak będzie to Redmi K30 Ultra? Myślę, że nie.

Wszystko wskazuje na to, że nowość firmy z Państwa Środka będzie działać pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 765G. Jednostka ta ma być wspierana przez minimum 6 GB RAM-u, a na pliki użytkownika najprawdopodobniej przeznaczone zostanie przynajmniej 64 GB pamięci RAM. Jednocześnie liczę na to, że doczekamy się faktycznej nowości, a nie jakiegoś urządzenia, które widzieliśmy już wcześniej.

Zobacz także: Masz POCO F2 Pro? Nie pobieraj najnowszej aktualizacji!

Według plotek nie powinno zabraknąć także szybkiego ładowania o mocy 33 W. Na pleckach znajdziemy minimum trzy aparaty, a głównym będzie matryca 64 Mpix. I patrząc na specyfikację nadchodząca nowość POCO wydaje się przeciętnym średniakiem, których na rynku znajdziemy już naprawdę sporo. Oczywiście wyświetlacz 120 Hz może być czynnikiem, który pozwoli temu urządzeniu wyróżnić się na tle konkurencji, ale jednocześnie i to staje się standardem zarówno we flagowcach jak i w tych droższych średniakach. Bardzo możliwe, że już w najbliższym poznamy więcej informacji na ten temat. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości!

Na zdjęciu głównym znajduje się POCO F2 Pro.

Co myślicie na temat nadchodzącej nowości POCO? Czym tym razem może nas zaskoczyć chiński producent? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!