POCO szykuje naprawdę drogiego flagowca

POCO X3 NFC

W tym roku oferta submarki Xiaomi jest szczególnie bogata. Na rynku mamy już takie modele jak POCO M3, POCO X3 NFC, POCO X3 Pro oraz POCO F3. Wszystko to są modele z niskiej lub średniej półki cenowej.

POCO pokaże droższe urządzenie z serii F

W ofercie brakuje telefonu z najnowszym i najmocniejszym procesorem dla smartfonów z Androidem jakim jest Qualcomm Snapdragon 888. Najprawdopodobniej nosiłby on miano POCO F3 Pro. Prace nad urządzeniem o wysokiej cenie potwierdził Anuj Sharma z indyjskiego oddziału POCO. Jak wiemy nowe topowe chipy dla telefonów nie są tanie, co mogłoby tłumaczyć wysoką cenę powstającego urządzenia.

Nie mamy potwierdzonej specyfikacji planowanego przez POCO telefonu. Być może będzie to zupełne nowe urządzenie, a być może jakiś rebrand z drobnymi zmianami innego telefonu Xiaomi. Nie można także wykluczyć faktu, że w Indiach nie został jeszcze pokazany podstawowy POCO F3. Jednak czy jest to “a much higher priced device”?

Jaką specyfikację i cenę dla POCO F3 Pro przewidujecie? Chcielibyście zobaczyć takie urządzenie? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!