POCO X3 Pro na horyzoncie. Premiera tuż za rogiem!

POCO X3 NFC

POCO X3 przyjął się bardzo ciepło na rynku. Tymczasem firma nie próżnuje i planuje wydać jego następcę. Pierwsze plotki o POCO X3 Pro pojawiły się już w tym miesiącu, a dziś mamy kolejną dawkę wiadomości. Wiemy kiedy ten model może zadebiutować.

POCO X3 Pro ma być o wiele szybszy, a pojawi się już niedługo

Według plotek POCO X3 Pro mógłby pojawić się już w tym miesiącu. Znany leakster, Debayan Roy zaprzeczył jednak tym informacjom i ogłosił, że nowy model będzie miał swoją oficjalną premierę już w drugim tygodniu marca w Indiach. Ten sam leakster poprawnie poinformował nas wcześniej o dacie POCO X3, więc szansa, że jego następca pojawi się w przyszłym miesiącu jest spora.

Zobacz też: Po co przepłacać, POCO X3 NFC to nowy lider opłacalności [RECENZJA]

POCO X3

Przewidywana specyfikacja POCO X3 Pro

Zgodnie z informacjami, które pojawiły się do tej pory, POCO X3 Pro pojawi się na rynku z MIUI 12, NFC, a także dwuzakresowym Wi-Fi oraz Bluetooth. Dobrze więc, że nie zrezygnowano z NFC. Na przodzie urządzenia znajdziemy ekran IPS o odświeżaniu 120 Hz i przekątnej 6,67 cala. Prawdopodobnie nazwa kodowa tego modelu to “Vayu” lub “Bhima”, a deweloperzy powiązali z nimi SoC SM8150. Jest to więc Snapdragon 855 lub Snapdragon 855+! Wygląda na to, że Xiaomi chce jeszcze bardziej uderzyć w rynek tanim i szybkim telefonem, tak jak to miało miejsce w modelu POCOPHONE F1. Co ciekawe, POCO X3 Pro ma mieć jednak kamerę “jedynie” 48-megapikselową. Spodziewamy się, że w pudełku znajdzie się szybka ładowarka do uzupełnienia baterii 5160 mAh lub 6000 mAh.

Co sądzicie o takiej specyfikacji POCO X3 Pro? Czekacie na jego premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!