Czyżby Xiaomi zdradziło co nieco na temat Pocophone F2?

POCO logo

Xiaomi trochę namieszało na rynku smartfonów wprowadzając Pocophone F1. To stosunkowo tani, ale zarazem bardzo wydajny smartfon. Wiele osób się nim interesowało, głównie jeśli szukali czegoś z mocnymi podzespołami, lecz nie zależało im tak bardzo np. na aparacie. Ciągle smartfonowa społeczność zadaje sobie pytanie “Kiedy będzie Pocophone F2?”, a tymczasem Xiaomi być może właśnie nam uchyliło rąbka tajemnicy na jego temat!

Czyżby Poco(komu ten)phone F2 miał zadebiutować jeszcze w tym roku?

Pocophone F1 to naprawdę ciekawa propozycja dla szukających jak najbardziej wydajnego smartfonu, nie wydając przy tym miliona monet. Wyposażony został w Snapdragona 845 oraz 6 GB pamięci operacyjnej, a więc pod tym kątem wypadał identycznie jak 90% flagowców obecnych na rynku w momencie jego premiery. Zdecydowanie gorzej jednak wypadał w kwestii np. aparatu, gdzie ten był co na poziomie średniaka. Jeśli jesteście zainteresowani jego recenzją w naszym wydaniu, gdzie dowiecie się trochę więcej na jego temat, to zapraszam TUTAJ.

pocophone f1 1 (1)
Pocophone F1

Od dłuższego czasu po sieci krążą plotki na jego temat. A to rzekoma specyfikacja, a to kiedy odbędzie się premiera, a to znaleziony w bazie benchmarku jakiegoś. To chyba jasno daje do zrozumienia, że ludzie polubili to urządzenie i chcą jego następcy. Można powiedzieć, że wręcz nalegają. C Manmohan, dyrektor generalny POCO, na swoim Twitterze zamieścił bardzo ciekawy wpis, którym to ma za cel dolać tylko oliwy do ognia, albo to oznacza, że już niedługo możemy spodziewać się jego premiery.

Potem kolejny pracownik zamieścił również na tym portalu zdjęcie, na którym jak się dobrze przyjrzymy, zobaczymy bardzo ciekawą informację.

Na tablicy widzimy coś w stylu osi czasu. Pod liczbami 10, 11 oraz 12, które oznaczają rzecz jasna październik, listopad oraz grudzień, widzimy napis “F2”. Czy to oznacza, że w 4. kwartale tego roku Pocophone F2 ujrzy światło dzienne? Jak widać, jest na to cień szansy. Dopóki jednak nie będzie oficjalnej informacji, nie nastawiajcie się na to, a traktujcie to bardziej jako takie droczenie się z fanami.

Chcielibyście zobaczyć Pocophone F2? Może macie pierwszy, a zarazem, dotychczas jedyny smartfon z tej serii? Jesteście z niego zadowoleni?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!