Xiaomi Pocophone F1 zadebiutował w sierpniu tego roku. Chwilę później urządzenie to zadebiutowało także na polskim rynku. Teraz w GeekBench pojawiło się nowe urządzenie chińskiego giganta nazwa POCO F2.

Czy to aby na pewno Poco F2?

Pocophone F1 został wyposażony w 6 GB RAM-u oraz 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej na pliki użytkownika. Co ciekawe urządzenie, które pojawiło się w GeekBench posiada identyczną specyfikacją. Xiaomi znane jest ze swoich decyzji potrafiących zaskoczyć cały świat, a producenci niejednokrotnie prezentowali następców danego smartfona z identycznymi parametrami jak starsze generacje. Identycznie miałoby być w przypadku Poco F2, który w GeekBench rzekomo osiągnął 2321 punktów w teście jednego rdzenia oraz 7564 punktów w teście wielu rdzeni. Czy to może oznaczać, że druga odsłona Pocophona nadchodzi wielkimi krokami?

pocophone f2

Bez wątpienia rok 2019 przyniesie nam cały wysyp smartfonów Xiaomi. Byłbym szczerze zdziwiony gdyby wśród nich nie znalazł się także Poco F2. Pierwsza generacja tego urządzenia cieszy się ogromną popularnością. Użytkownicy są w stanie przymknąć oko na gorsze wykonanie czy słabszy wyświetlacz za sprawą topowego procesora, sporej baterii czy 6 GB RAM-u w niskiej cenie. Czy Pocophone F2 otrzyma identyczną specyfikację jak jego poprzednik? Nie wydaje mi się. Xiaomi nie jest głupie. Bez wątpienia chiński producent będzie chciał iść za ciosem i po raz kolejny odnieść sukces sprzedażowy. Czym zatem jest tajemniczy POCO F2 odnaleziony w GeekBench?

Już flagowiec czy jeszcze średniak? Recenzja Pocophone F1!

Najprawdopodobniej jest to nic innego jak Pocophone F1 lub inne urządzenie z identyczną specyfikacją z zmienionym plikiem build.prop. W Pocophone F2 spodziewałbym się Qualcomm Snapdragona 855 i 8 GB RAM-u. Jak będzie wyglądać reszta specyfikacji? Myślę, że na tą chwilę nie da się odpowiedź na to pytanie. Musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na kolejne przecieki czy informacje opublikowane przez samego giganta z Państwa Środka.

Czekacie na premierę POCO F2? Jak waszym zdaniem powinien on wyglądać? Czy wykorzystanie Qualcomm Snapdragona 845 i 6 GB RAM-u po raz drugi jest możliwe? Czekamy na komentarze!