Podczas premiery serii Mate 40 Huawei może zaprezentować światu także inne urządzenia!

Podczas premiery serii Mate 40 Huawei może zaprezentować światu także inne urządzenia!

Wprawdzie do prezentacji smartfonów z serii Mate 40 pozostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz w sieci pojawiają się informacje na temat tego wydarzenia. Huawei zastrzega kolejny znak towarowy, a to może oznaczać, że nowe flagowce nie będą jedynymi nowościami!

Huawei Mate Watch oraz Mate Pod

Tak naprawdę nazwa handlowa Mate Pod została zastrzeżona przez producenta z Państwa Środka już jakiś czas temu. Pierwsze plotki mówiły, że dotyczy ona zupełnie nowych słuchawek bezprzewodowych, ale wiele wskazuje na to, że Huawei może chcieć wprowadzić na rynek własny głośnik Bluetooth. Tym samym Mate Pod może być właśnie tym głośnikiem. Co wiemy na temat tego urządzenia? Na tę chwilę wszystko pozostaje tajemnicą. Niemniej jednak z racji tego, że sprzęt ten może trafić na rynek razem z flagową serią Mate 40 możemy spodziewać się tego, że i tutaj chińska firma będzie chciała czymś nas zaskoczyć.

Jednak Mate Pod to nie jedyna z tajemniczych nowości. Fani inteligentnych zegarków mają na co czekać, ponieważ Huawei właśnie zastrzegł także nazwę handlową Mate Watch. Tutaj także tak naprawdę nic nie wiemy na temat samej specyfikacji, ale z racji tego, że będzie to smartwatch to możemy być wręcz pewni, że sprzęt ten będzie mógł wyświetlać powiadomienia z telefonu, oferować odbieranie lub odrzucanie połączeń, a możliwe, że także prowadzenie rozmów za pomocą wbudowanego głośnika oraz mikrofonu.

Zobacz także: Plakaty zapowiadające premierę Redmi X TV oraz Redmibook 16,1 pojawiły się w sieci

Nie powinno zabraknąć także specjalnie zaprojektowanych trybów sportowych, w których w czasie rzeczywistym będzie mierzony puls użytkownika. I przyznam szczerze, że z niecierpliwością wyczekuje nowości firmy Huawei. Producent ten niejednokrotnie udowadniał światu, że jest w stanie stworzyć naprawdę ciekawe sprzęty, które mogą nawiązać realną walkę z rozwiązaniami konkurencji. Czy tak będzie i w tym przypadku? Czas pokaże!

Na zdjęciu głównym znajduje się Huawei Watch GT 2e, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czego oczekujecie po Huawei Mate Watch oraz Mate Pod? Czekacie na premierę tych urządzeń? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!