Pojawiły się przecieki na temat Motoroli Edge!

Motorola One Zoom logo

Dotychczas sporo słyszeliśmy o Motoroli Edge+, czyli nadchodzącym flagowcu tego producenta. Przyznam Wam, że brakowało mi tego. Do tego momentu w ich ofercie pojawiały się jedynie budżetowe i średniopółkowe propozycje. Okazuje się, że oprócz niego Motorola chce też pokazać kolejnego średniaka, Motorolę Edge.

Zapowiada się ciekawy średniopółkowiec

Motorola Edge ma być z zewnątrz bardzo podobny do wspomnianej wcześniej Motoroli Edge+. Nawet ekran, poza wielkością dziurki w nim, ma być identyczny, choć nie zdziwię się, jeśli będą identyczne jednak. Również ma to być 6.67-calowa matryca OLED o odświeżaniu na poziomie 90 Hz i rozdzielczości FullHD+. W niej ma być zatopiony czytnik linii papilarnych. Jego boczne krawędzie zostaną nieco zakrzywione, stąd właśnie nazwa serii, Edge.

Motorola Edge

We wspomnianej wcześniej dziurce znaleźć ma się aparat do selfie o rozdzielczości 25 Mpix.

Zobacz także: Część specyfikacji Realme 6i przestała być tajemnicą!

A skoro o aparatach mowa, na pleckach znajdziemy trzy obiektywy: główny – 64 Mpix, szerokokątny – 16 Mpix oraz teleobiektyw – 8 Mpix. W ich towarzystwie znajdzie się laserowy autofocus oraz lampa doświetlająca LED. Za jego wydajność odpowiadać ma układ Snapdragon 765 wraz z 6 GB pamięci operacyjnej.

Motorola Edge

Producent na dan użytkownika przeznaczy 128 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia jej poprzez kartę pamięci. Taka konfiguracja myślę, że jest w stanie zakwalifikować to urządzenie już bliżej klasy mid-end’owej. Zasilane ma to być wszystko baterią o pojemności aż 4500 mAh. Wygląda na to, że w ciągu dnia użytkownikowi raczej nie zabraknie energii i nie będzie zmuszony ratować się power bankiem bądź ładowarką.

Motorola Edge

Motorola nie zapomni o USB typu C, porcie słuchawkowym jack 3.5 mm oraz NFC. Prawdopodobnie Motorola Edge będzie także obsługiwała sieć 5G. Patrząc po specyfikacji oraz po zdjęciach, urządzenie to zapowiada się naprawdę nieźle. Jestem ciekaw, czy zadebiutuje także w naszym kraju.

A Wy, co sądzicie o Motoroli Edge? Myślicie, że będzie to godne uwagi urządzenie? Jeśli faktycznie się to potwierdzi, to Motorola zyska dużego plusa w moich oczach.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!