Polacy wygrali ze Szwedami, więc Orange rozdaje darmowy internet!

Polska Szwecja Orange interne 9 gb
(fot. Orange)

Właśnie jesteśmy świeżo po meczu Reprezentacji Polski, która to wygrała ze Szwedami. Z tego też powodu Orange rozdaje aż 9 GB internetu za darmo!

Orange rozdaje po 9 GB pakietu danych! Powodem wygrana Polaków

Właśnie dzisiaj odbył się mecz z Reprezentacją Szwecji w Piłce Nożnej, który Polska wygrała jednocześnie awansując do Mistrzostw Świata. To też będzie 9 Mundial, na którym zobaczymy Biało-Czerwonych. Z tej okazji Orange rozdaje 9 GB darmowego internetu.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS-a o treści KATAR na numer 233. Koszt wiadomości SMS jest zgodny z cennikiem naszego planu taryfowego. Po chwili od wysłania powinniśmy dostać informację potwierdzającą uzyskanie aż 9 GB internetu za darmo. Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa zgarnij dodatkowe 9 GB, wpisując KATAR w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.

Orange internet 9 gb

Tutaj warto dodać, że dodatkowe gigabajty można odebrać tylko raz na jeden numer. Do tego należy pospieszyć się z wysłaniem wiadomości, bowiem aktywacja jest możliwa do 30 marca do godziny 22:50. Darmowy internet jest ważny przez 3 dni od momentu aktywacji.

Źródło: Orange

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!