Masz smartfon, którego nie używasz? Oddaj go Orange i pomóż Ukrainie!

orange esim (1)

Operator Orange ogłosił kolejną akcję pomocową dla Ukrainy. Tym razem zachęca nas do tego, abyśmy oddali swoje nieużywane smartfony, a w zamian dostaniemy bony. O co dokładnie chodzi?

Oddaj swój smartfon i zyskaj bon – Orange wychodzi z ciekawą akcją

Firma Orange właśnie ogłosiła akcję związaną z pomocą Ukrainie. Otóż operator może odkupić od nas smartfony, których już nie używamy. Zanosimy telefon do salonu Orange, a w zamian dostajemy bon na zakup nowego sprzętu. Pomarańczowi natomiast równowartość odsprzedanego smartfona przekażą Polskiej Akcji Humanitarnej na pomoc Ukrainie.

To organizacja, która od blisko 30 lat pomaga ludziom cierpiącym w kryzysach humanitarnych na całym świecie. Dla osób, które musiały uciekać ze swoich domów w Ukrainie zapewnia pomoc bezpośrednią, włączając w to żywność, artykuły higieniczne, wsparcie finansowe i pomoc psychologiczną

Orange

Otrzymany bon jest ważny 60 dni i można go wykorzystać podczas kupowania nowego smartfona, akcesoriów czy spłacając pierwszą ratę za wybrane urządzenie.

Jaki telefon można oddać i jaki bon dostaniemy? Wyliczenie jest całkiem proste. Wystarczy wejść >>na tę stronę z kalkulatorem<<. Wyszukujemy model posiadanego smartfona. Następnie zaznaczamy czy telefon jest sprawny oraz czy ma działający ekran. Mamy też sześciostopniową skalę do oceny stanu wizualnego.

orange huawei p9 odkup ukraina

Spróbowałem wyliczyć wartość dla kilku telefonów, które mam. Niestety, mojego OnePlusa Norda 2 nie ma na liście. Moto G jest, ale pojawia się komunikat, że tego telefonu nie mogą odkupić. Udało się natomiast odnaleźć Huawei P9. Telefon działa bez zarzutu, ma sprawny wyświetlacz, a stan wizualny oznaczyłem jako bardzo dobry (czyli taka czwórka). W zamian za ten telefon mogę dostać bon na 90 złotych.

Źródło: Orange

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!