Pomimo zaprzeczeń, OnePlus Watch najprawdopodobniej się pojawi

OPPO Watch

Jeszcze kilka lat temu OnePlus twierdził, że nie wyda żadnego smartwatcha. Jak jednak zdążyliśmy zauważyć, w ostatnim czasie strategia chińskiej marki znacznie się zmieniła, co też sprawiło, że temat OnePlus Watch wraca jak bumerang.

Z tego co nam wiadomo, już kiedyś OnePlus pracował nad swoim inteligentnym zegarkiem, jednak swoje plany porzucił. Musimy jednak przyznać, że w ostatnich miesiącach strategia firmy znacznie się zmieniła. Nie tak dawno pojawił się OnePlus Nord, czyli smartfon ze średniej półki, natomiast najnowsze plotki mówią o tym, że OnePlus wyprodukuje kompletnie budżetowy telefon kosztujący kilka stówek. To też sprawia, że temat smartwatcha marki OnePlus powraca.

Warto przeczytać: OPPO Watch oficjalnie w Polsce! Zegarek z Android Wear i NFC został świetnie wyceniony

Smartwatch marki OnePlus

Na stronie indonezyjskiej organizacji certyfikującej urządzenia elektroniczne pojawił się wpis dotyczący urządzenia o nazwie OnePlus Watch i oznaczeniu kodowym W301GB. Niestety, oprócz tych informacji nie wiemy nic więcej o sprzęcie – nie poznaliśmy nawet szczątkowej specyfikacji. Mamy jednak pewien trop.

Pomimo zaprzeczeń, OnePlus Watch najprawdopodobniej się pojawi
(źródło: 91Mobiles)

Jak zapewne wielu z Was wie, OnePlus należy do firmy Oppo, która nie tak dawno temu wydała Oppo Watch – piękną, tanią i funkcjonalną konkurencję dla inteligentnego zegarka Apple. Mało tego, sprzęt ten trafił do oficjalnej sprzedaży w Polsce i jego cena nie przekracza tysiąca złotych. Biorąc pod uwagę to, że Oppo Watch oferuje płatności bezstykowe, to jest to niezwykle kusząca opcja. Możliwym więc jest, że OnePlus wyda Oppo Watch jednak ze swoim logo oraz autorskim oprogramowaniem (możliwe, że o wiele lepszym). Czy tak będzie? Tego nie wiemy, ale z pewnością w przeciągu kilku najbliższych miesięcy powinniśmy poznać więcej szczegółów o OnePlus Watch.

*na zdjęciu głównym znajduje się Oppo Watch

Korzystacie z inteligentnych zegarków? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!