Powerbeats 4 zauważone w iOS 13.3.1. Premiera już niedługo?

Powerbeats 4 zauważone w iOS 13.3.1. Premiera już niedługo?

Zapewne większość z was zna markę Beats by Dre. Oczywiście właścicielem tej firmy jest Apple i teraz w iOS 13.3.1 zauważono grafikę mającą zdradzać nam szczegóły dotyczące nadchodzących wielkimi krokami słuchawek Powerbeats 4. Co wiemy na ich temat?

Powerbeats 4 na horyzoncie

Jakiś czas temu na rynek trafiły Powerbeats Pro czyli słuchawki typu TWS. Tego typu sprzęty charakteryzują się brakiem jakichkolwiek przewodów łączących kopułki, a co za tym idzie oferują one zdecydowanie większą wygodę niż w przypadku innych słuchawek. Niestety, ale Powerbeats 4 nie będą słuchawkami TWS, a standardowymi dokanałówkami Bluetooth. Tym samym nadal nie zostanie usunięty przewód łączący obie słuchawki. Patrząc jednak na grafikę, która została odnaleziona w iOS 13.3.1 najprawdopodobniej przebudowana zostanie delikatnie sama konstrukcja, a to oznacza, że Beats by Dre będzie chciało zaoferować użytkownikom jeszcze większą wygodę.

Powerbeats 4 zauważone w iOS 13.3.1. Premiera już niedługo?
Od lwej: Powerbeats Pro, Powerbeats 4, Powerbeats 3

Kabel będzie wychodzić teraz bezpośrednio z silikonowego zausznika, a nie samej kopułki. Tym samym przewód nie powinien się plątać zarówno podczas standardowego użytkowania jak i podczas treningu. Najprawdopodobniej w Powerbeats 4 znajdziemy układ Apple H1, który powinien zaoferować zdecydowanie lepszą jakość dźwięku niż w przypadku poprzedniej generacji, a jednocześnie zaoferować zdecydowanie mniejsze zużycie energii. Co więcej nie zabraknie wsparcia dla możliwości wybudzania Siri bez użycia jakichkolwiek gestów czy przycisków.

Zobacz także: Pamu Scroll nie podbiły mojego serca. Czy warto je kupić? [RECENZJA]

Dla przypomnienia w momencie premiery Powerbeats 3 w Stanach Zjednoczonych zostały wycenione na 199,95 dolarów czyli około 780 zł. Powerbeats 4 mogą być droższe, ale jednoznacznie muszą być tańsze od Powerbeats Pro, które kosztują 250 dolarów (ok. 970 zł). Tym samym tanio nie będzie, ale bez wątpienia nadchodząc nowość Beats by Dre znajdzie swoich fanów na całym świecie. Kiedy możemy spodziewać się oficjalnej premiery? Tego niestety nie wiemy. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Co myślicie o słuchawkach Beats by Dre? Czekacie na premierę Powerbeats 4? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!