Poznaliśmy daty targów MWC 2021!

MWC Barcelona

Jak wiecie, w tym roku koronawirus skutecznie pokrzyżował plany organizatorów targów MWC. Właśnie poznaliśmy daty przyszłorocznych targów. W dwóch przypadkach, z powodu koronawirusa, terminy są zupełnie inne, niż do tej pory.

Przynajmniej tym razem targi MWC się odbędą

GSMA, czyli stowarzyszenie odpowiedzialne za organizację targów MWC, ogłosiło terminy przyszłorocznych targów MWC. W 2021 roku targi te odbędą się, ale, niestety, w innych terminach, niż było to do tej pory. Nie dotyczy to jednak targów MWC w Los Angeles. Te mają odbyć się pomiędzy 26 a 28 października 2021 r., a więc standardowo. Jednak te, które interesują nas chyba najbardziej, a więc w Barcelonie, będą odbywały się w dniach 28 czerwca – 1 lipca 2021 r. Z kolei w Szanghaju zmieniony został termin na początek roku, a dokładniej na 23-25 lutego przyszłego roku. Skąd takie przetasowanie terminów?

MWC

Zobacz także: Cena OnePlus 8T najprawdopodobniej przestała być tajemnicą!

Zmiany te mają na celu zminimalizowanie ryzyka przymusu odwołania ich po raz kolejny. Przetasowanie terminów ma związek ze wzrostem zachorowań. Starano się ustalić daty w taki sposób, by zmniejszyć szansę na kolejny lockdown. Jeśli chodzi o targi w Barcelonie, będą one odbywać się w tradycyjnej formie, lecz z dodatkiem wirtualnych elementów. Ma to na celu zmniejszenie skupisk ludzi. Jak poinformował szef GSMA, John Hoffman, większość wystawców, a dokładniej 78 ze 100, już potwierdziło swój udział w tym wydarzeniu w Hiszpanii. Jestem bardzo ciekaw tego, co tym razem przygotują dla nas technologiczni giganci na te targi. Mam nadzieję, że będziemy pozytywnie zaskoczeni, co wynagrodzi dłuższy czas oczekiwania. Mam też dużą nadzieję, że naszej redakcji uda się bezproblemowo być na miejscu i zdawać Wam relacje z nich na bieżąco. Z pewnością o wszelkich zmianach w związku z organizacją targów technologicznych MWC 2021 będziemy informowali Was na bieżąco na łamach naszego portalu. Tymczasem, pozostaje nam jedynie czekać na nie…

Czekacie na targi MWC 2021? Jak myślicie, czym w nadchodzącym
roku mogą nas zaskoczyć różni producenci?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!