Poznaliśmy jeden z kolorów Xiaomi Mi CC9 oraz wygląd pudełka!

Poznaliśmy jeden z kolorów Xiaomi Mi CC9 oraz wygląd pudełka!

Xiaomi Mi CC9 i najprawdopodobniej także Mi CC9e nadchodzą wielkimi krokami. Modele te mają zostać zaprezentowane już 2 lipca tego roku i będą one owocem współpracy Xiaomi i Mitu. W sieci pojawia się coraz to więcej informacji na temat pierwszego ze smartfonów!

Mi CC9 wygląda naprawdę dobrze

Sama kolorystyka już na pierwszy rzut oka przypomina coś co widzieliśmy już wcześniej. Mowa oczywiście o Huawei P30 Pro w kolorystyce Pearl White. Nadchodzący smartfon chińskiego giganta trafi na rynek w bardzo podobnej wersji kolorystycznej. Jeśli przyjrzymy się bliżej jednemu z publikowanych w serwisie Weibo zdjęć to dostrzeżemy dziurkę na górnej belce urządzenia. Najprawdopodobniej jest to tradycyjne złącze słuchawkowe jack 3,5 mm, o którym wiele producentów już całkowicie zapomniało. Jeśli jednak nowa seria smartfonów firmy Xiaomi ma być przeznaczona dla ludzi młodych to bardzo możliwe, że korzystanie z jakichkolwiek przejściówek nie będzie konieczne.

Poznaliśmy jeden z kolorów Xiaomi Mi CC9 oraz wygląd pudełka!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na pleckach znajdziemy trzy aparaty. Głównym będzie bez wątpienia jeden z sensorów Sony o rozdzielczości 48 Mpix, a wśród dodatkowych najprawdopodobniej znajdziemy obiektyw szerokokątny i oczko odpowiedzialne za efekt rozmycia tła w trybie portretowym. Na załączonych grafikach nie jesteśmy także w stanie dostrzec czytnika linii papilarnych. To może oznaczać tylko jedno – Xiaomi Mi CC9 otrzyma ekran typu OLED lub AMOLED z zintegrowanym skanerem odcisków palca. Dodając do tego Qualcomm Snapdragona 730, 6 GB lub nawet 8 GB RAM-u, 128 GB lub 256 GB pamięci wewnętrznej i baterię o pojemności 4000 mAh wspierającą szybkie ładowanie otrzymamy naprawdę ciekawe urządzenie.

Poznaliśmy jeden z kolorów Xiaomi Mi CC9 oraz wygląd pudełka!

Zobacz także: Xiaomi Mi 9 z odświeżaniem wyświetlacza 84 Hz! Nie trzeba dopłacać do OnePlus 7 Pro

Problem w tym, że model ten najprawdopodobniej nigdy nie trafi do oficjalnej polskiej dystrybucji. Wszystko wskazuje na to, że Mi CC9 i Mi CC9e będą przeznaczone jedynie na rynek chiński. Oczywiście będzie istniała możliwość zakupu tych urządzeń w chińskich sklepach oferujących wysyłkę do Polski, ale wiąże się to z brakiem praktycznie jakiejkolwiek gwarancji.

Co myślicie o tak wyglądającym Xiaomi Mi CC9? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!