Poznaliśmy prawdopodobną nazwę nowych słuchawek OnePlus

oneplus 7t pro mclaren edition opakowanie zewnętrzne wnętrze

Firma OnePlus w swojej ofercie posiada już kilka modeli słuchawek, także bezprzewodowych. Brakuje tam jednak słuchawek bezprzewodowych typu TWS, które aktualnie są bardzo popularne. Już niedługo ma się to jednak zmienić, a nawet poznaliśmy prawdopodobną nazwę nowych słuchawek chińskiego giganta.

OnePlus Buds zadebiutują prawdopodobnie już w lipcu

Według najnowszych doniesień, nadchodzące słuchawki TWS od OnePlus będą się nazywały OnePlus Buds. Skąd to wiemy? Na Twitterze ukazała się grafika, która swoją stylistyką przypomina grafiki wspomnianego producenta.

Swoim wyglądem jednak nie będą nawiązywały do słuchawek o podobnej nazwie – Galaxy Buds, a bliżej będzie im do Apple AirPods. Oczekuje się od nich sterowania dotykowego oraz tego, że będą dobrze współgrały ze smartfonami OnePlus. Mam tu na myśli takie funkcje jak ma to miejsce w przypadku AirPodsów i iPhone’ów, czyli np. pokazywanie stanu naładowania stacji ładującej słuchawki.

Zobacz także: Słuchawki TWS realme Buds Air Neo trafiają do sprzedaży

Na ich temat nie wiemy tak naprawdę nic poza tym. Więcej szczegółów poznamy zapewne w przyszłym miesiącu. Jestem bardzo ciekaw, co będą oferowały te słuchawki. Będę czekał na ich premierę w lipcu, a warto dodać, że wtedy też zadebiutować ma na rynku ich pierwszy średniopółkowy smartfon, OnePlus Z. Lipiec zapowiada się naprawdę ciekawie, to chyba będzie najbardziej wyczekiwany przeze mnie miesiąc w tym roku. Te wakacje dla fanów smartfonów raczej nie będą nudne.

Czekacie na premierę słuchawek TWS od OnePlus?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!